Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagy hibát követtem...

Nagyon nagy hibát követtem el. Mit tegyek, hogy az egész családom megbocsájtsa?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 14:22
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
83%

Nem csinálták fel!! csak már nem szűz....

Na bumm, 17 évesen nem olyan tragédia...(nem is piros pont)

de cigi, pia az már baj...

Majd italos állapotban felcsinálnak...és leshetsz...

Kicsit nem lehet terhesnek lenni...

2012. okt. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Először is többet ne titkolj el ilyen komoly dolgot, másodszor ahelyett hogy piálsz és cigizel inkább tanulj.
2012. okt. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
67%

Én voltam az aki kérdezte hány éves vagy. Ezeket minden fiatal megcsinálja, ennyi idősen szerintem nem nagy durranás, jó persze nem is dícsérendő, de nem 13 szóval. Tény, hogy oda kell figyelned magadra, hogy mikor kivel, piában mértékkel, cigit meg akkro max. ha buliban vagy.

kérdésedre válaszolva: Állj oda anyukád elé és mondd meg neki, hogy beszélni szeretnél vele. Mondd el, hogy sajnálod az egészet, bár nemtudom milyen a viszonyotok egymással. Mondd el, hogy a piálásban mértéket tartasz, a cigiben is.A jegyeid jobbak lesznek, tanulni fogsz. Mondd el neki, hogy nagyon szereted és bánod, hogy nem voltál hozzá maximálisan őszinte, de bizonyítani szeretnél neki, de amikor elmész bulizni akkor a hangulat miatt iszol egy keveset illetve elszívsz 1-2 szál cigit. Próbáld arra terelni a hangdúlyt, hpgy ezentúl őszinte leszel vele, és ez legyen is így és ezt "díjazza" benned. de persze ehhez a helyzethez alkalmazkodnod kell neki is és neked is :)

2012. okt. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
41%

Kedves 13. válaszoló!


Érdekes, én is 17 éves vagyok, de soha nem ittam, cigiztem, nem is fogok, még szűz vagyok, és egy jó pár évig még az is maradok. És hogy egy buliban a hangulat miatt inni kell? Hát ha olyan a hnagulat, hogy inni kell, akkor ne nevezzük bulinak.

2012. okt. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

pfff. sok negatív kommentelő..

FIATAL KOROTOKBAN SZENTEK VOLTATOK?!

csak mert tudtok engem osztani,de biztos ti is voltatok ilyenek.

2012. okt. 7. 15:33
 16/29 anonim ***** válasza:
Nagy hiba, de nem akkora, hogy egy jó család ne bocsássa meg neked. Én is nőztem, cigiztem már 15 évesen, bár anyám hevesen tiltotta, és 16 évesen már ittam alkoholt, és nem züllöttem le. Azt mondom neked, hogy ne csináld, és akkor megbocsájtanak biztosan. 43/f
2012. okt. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Én is 17 évesen kezdtem el cigizni,de húsz voltam mikor anyuék megengedték hogy igyak.

előtte csak ünnepek alkalmával


nem téged osztunk,csak a mostani fiatalok tényleg sok mindent megengednek maguknak,ezt azért mondom,mert én se vagyok öreg,és szoktam velük beszélgetni

nem általánosítok,de sok fiatal van,akik eléggé elkanászodnak


Van kb 10-15 ennyi idős ismerősöm,plusz tesóm is tizenhét,

beszélgettem pont ezekről múltkor tesómmal

mostanában ami menő:

-piálás hányásig,és tesóm szerint némelyik lány leissza őket

-szex védekezés nélkül,szinte bárkivel

-lógás,suli helyett plázázni,mozizni

-fű,kristály,gina,speed stb(minden 3. kipróbálta)

-bunkó,menő,nagyképű stílus,a gyengéket,félénkeket lenézik


Sokszor látok felénk ilyen tizenéveseket,ki sem látszanak a földből,de már isznak a vonat megállóban.

2012. okt. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló vagyok.

Figyelj én elszívtam egy cigit nemjött be nemszoktam rá és hülye lennék kifizetni annyi pénzt érte, másodszor piálás az ha mértékkel csinálod és csak buliban az nembaj csak ne csináltasd fel részegen magad.

Emellett a piáról és a cigiről szokj le az hogy elvesztetted a szüzességed az nem egy olyan nagy baj ha olyannal csináltad akivel érdemes, de ezt kétlem.

Tanulni meg tanulj mert többet érsz vele erre ennyit tudok mondani. Ja és énis 17 vagyok csak ellenkezőleg férfi.

2012. okt. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Nyugi kérdező! Nem követtél azzal rosszat, hogy elvesztetted a szüzességed 17 évesen. Arra figyelj, hogy mindig védekezz, mert gondolom se neked, sem a szüleidnek nem hiányzik az, hogy ilyen fiatalon teherbe ess.

Próbálj meg őszinte, komoly kapcsolatokba menni, ahol tisztelnek és szeretnek, nem csak kihasználnak.


Pia, cigi: Nem kell az neked. Csak felesleges pénzkidobás, egészségtelen is. Sokan ettől érzik magukat menőnek, szerintük így lesznek a csapat tagja. De tudod mit? Kell a fenének olyan csapat, ami csak akkor vesz be, ha cigizek és iszok. Azok nem is igazi barátok.


Tanulás: Próbálj javítani, zárd le a rossz periódusod. Koncentrálj arra, hogy hova szeretnél továbbtanulni, vagy mi szeretnél lenni, s erősítsd azokat a tantárgyakat.

2012. okt. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
75%

érdekes, én is 17 évesen feküdtem le először egy fiúval, de nem kaptam érte letolást. talán azért,,mert előtte anyámmal beszélgettem ezekről a dolgokról, ill. a védekezésről.

azis előfordult, hogy hétvégén elmentünk sörözni az osztállyal, sőt pár cigi is elfogyott, de ez sem volt halálos bűn, mert elmondtam anyámnak.


talán ha nem titkolóznál, hanem őszinte, normális kapcsolatod lenne a szüleiddel, akkor nem te lennél a család fekete báránya.

2012. okt. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!