Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tesznek ekkora különbség...

Miért tesznek ekkora különbséget a nagyszülők?

Figyelt kérdés

Szerintetek miért van az,hogy anyukám ennyivel jobban szereti a húgom fiát,mint az enyémet?

Az én fiam 10éves,talán 2-3 alkalommal fordult elő hogy szüli vagy névnapján nem mondta azt,h "nekem erre most nincs pénzem".A húgom fiának már egy hónappa leőre bevásárol,nehogy lemaradjon.

Egyszerre kerültek kórházba,egymás melletti szobában voltak,az én fiamhoz be se nézett,Balázska után zokogott,és AZ ÉN VÁLLAMON sírt.aztán mikor mondtam akkor nézzen be Petihez is,hirtelen sürgős dolga lett...Mikor elsírtam magam és elmondtam neki h nemcsak egy unokája van,olyan smseket kaptam tőle,hogy azt hittem elájulok.Elmondott minden dagadt disznónak,Szabályosan megfenyegetett h elárulja a férjemnek,amit tud rólam,és évekig szóba sem állt velem.

Később mikor kölcsönadott nekünk egy ágyat,a fiam aludt rajta,sürgősen vissza kellett vinnünk,mert nagy szüksége lett rá.Igen,az ágykeretből Balázsnak csinált homokozót.

Soha nem hívja magához,múltkor panaszkodtam a húgomnak,erre még azon a héten közölte: Na Peti akkor a héten itt ALHATSZ a mamánál.Előtte két nappal még felhívtam,hogy akkor mehet e..hát őőőőő....persze.Aztán másnap írt hogy ne vigyem a Petit.Amikor megkértük h elmennénk buliba vigyázzon a fiamra indulás előtt felhívott h inkább vigyázzon rá anyósom,és buli felé menjünk be érte mert ő is inkább eljön.

A névnapjára annyit se mondott h Isten éltesse.A lányommal még elvan(gondolom mert pici) de neki is volt névnapja,megemlítettem neki mikor ott voltunk,h ma van a névnapja.ez volt a válasz: Ja igen tegnap néztem az Anna bált a tévében egész éjfélig....

Sorolhatnám,sose lenne vége.A lényeg hogy nagyon fáj,hogy az én gyerekeim csak terhek a mamánk,míg a húgom fia a Minden.(Én is imádom a kisfiút,mert tényleg egy tünemény.De az én fiam és lányom is azok.)


2009. aug. 6. 10:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Sajnos van ilyen. Az a lényeg, hogy mindenki más szeresse őket. Tudom, nehéz, de tudsz rajta változtatni?

Ahogy olvasom a sorokat, nem állsz messzi egy jó nagy beolvasástól. Meg is érdemelné. És a húgod hogyan viselkedik?

2009. aug. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Őszerinte ez nem így van,mert az ő fiával se törődik.
2009. aug. 6. 10:45
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Úgy tűnik, az anyukádnak elsősorban veled van baja.

"szabályosan megfenyegetett h elárulja a férjemnek,amit tud rólam"

Nem itt van a kutya elásva?

Persze nem az unokát kéne büntetnie amiatt, ha veled baja van.

2009. aug. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

11,08-nak valószínű igaza van.

Az én gyerekeimnek a helyedben nem jöhetne a közelükbe sem,és én sem tartanék egy ilyen anyával semmilyen kapcsolatot.Undorító ahogy viselkedik veletek.

Nagyon sajnállak,hogy ilyen családod van.Sajnos én sem kaptam sokkal jobbat,így tudom miről beszélsz:(((

Próbálj túllépni rajta,mert nem valószínű,hogy változni fog jó irányban.Magadat kíméled meg sok idegeskedéstől bánattól ha nem foglalkozol vele,nem főszereplője az életeteknek.Én azt tanácsolom,ne keressétek Ti soha,ne kérjetek és ne fogadjatok el tőle semmit,sem szívességet sem gyerek vigyázást sem egyebet.Próbáljatok rá idegenként tekinteni.Mi amióta ezt tesszük a férjem családjával azóta nem tudnak bennünket igazán megbántani.2 évig abszolút nem találkoztunk nem beszéltünk,aztán jöttek békülni,de ezt nem lehet helyrehozni.Nagyon sajnálatos,hogy így van,de nem tehetünk mást.Mindenféle kommunikációs forma beszélgetés bizonyítgatás hatástalan volt,süket fülekre talált.Nem hagytak más választást.Én és a 2 lányom már fizikálisan is megbetegedtünk emiatt a helyzet miatt.Ti ne hagyjátok ezt.Most találkozunk néha,de mintha idegenek lennénk egymásnak.Nem tekintjük a családunknak őket,és nem hagyjuk,hogy bármilyen módon az életünkbe avatkozzanak.

2009. aug. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

Uh, elég sok rosszat kell tenni, hogy családon belül ilyen legyen a helyzet... :-(

Sajnálom.

2009. aug. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon sajnállak... Tudom, milyen érzés ez egy anyának, mert nálunk is ez a helyzet. A kisfiam a 4. fiúunoka, és nagymamit nem érdekli, nem látogatja, nem érdeklődik felőle, és ő az egyedüli aki nem kapott karácsonyra ajándékot sem. Én sem értem miért van ez így és megszakad a szívem, amikor látom mennyi szeretetet kap a többi, az én kis 1 évesemnek meg még a nevét is keveri. Úgy látszik van egy pár hülye degenerált nagyi.
2009. aug. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Hogy mondhatott olyat neked, a saját lányának h dagadt disznó. Nagyon sajnállak. Én biztos nem erőltetném ezt a kapcsolatot még ha asaját anyámról van is szó. Mert ezekből az derül ki számomra h nem szeret téged.
2009. aug. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek tényleg el vagyok keseredve és ez már nagyon régóta így van.Talán mert az ő anyja is a másik gyerekét isteníti,ezért neki is ez a forma az elfogadott,nem tudom,de nagyon nagyon bántó.És ha szólok érte,én vagyok a rossz és jönnek a felhánytorgatások,hogy mikor mit adott meg mit tett...(na nem sokat de azt gyakran hallgatom,persze nem szembe hanem másoktól vissza.Hogy én mit tettem érte az semmi,az nulla :(

A fiam meg beszél hozzá és anyu rá se néz,mintha nem is hallaná....

2009. aug. 6. 13:03
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Ne fuss olyan szekér után ami nem vesz fel!!
2009. aug. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A férjem is indig mondja hogy ne foglalkozzam vele,sz.rjam le,ne menjek hozzá,ne hívjam.De hát mégiscsak az anyám,és szeretem.Nem kéne?
2009. aug. 6. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!