Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisgyerekkel otthon levő...

Kisgyerekkel otthon levő anyukák, nálatok ki szerel meg dolgokat a háztartásban, ha elromlanak?

Figyelt kérdés

Hónapok óta nem ég a villany az egyik helysében nálunk, nem pusztán körte-csere a probléma, de én a villanyszereléshez nem értek, pénzem viszont nincs szakembert hívni. (gyes és csp mind a gyerekek dolgaira megy el)

A férjem ma reggel elkezdett üvölteni, hogy miért nem csinálok már végre valamit a villannyal, ne rá várjak folyton, nem karbantartó, nem ér rá a munkája mellett (bár ő meg tudná szerelni).

Erre most mit lehet reagálni?



2012. okt. 11. 11:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem karbantartó, tehát karbantartót kell hívni. Az árát pedig valahol meg kell spórolni.


Én amihez úgy nagyjából értek, vagy nem lesz nagy gáz ha mégse, azokat a dolgokat megpróbálom megjavítani. Ha nem jön össze, akkor hívok valakit segítségképpen. Baráti körben akadnak szakik. Aztán legvégső esetben jönnek az igazi szerelők.

2012. okt. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
Nincs az ismerősid közt valaki aki ért hozzá?
2012. okt. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a férjem megjavítja azt amihez ért. Ha nem akkor is megnézi, megtanulmányozza :) És vagy hív valakit, vagy megkér, hogy hívjak én.

Üvöltésre nem tudom mit lehet reagálni.. Hívj villanyszerelőt, és add oda a számlát a férjednek. Ha így neki jobban megéri, mint megnézni

2012. okt. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Nálunk a párom nagyjából mindenhez ért. Persze van olyan, amit nem engedek neki, hogy egyedül csinálja, vagy ő sem tud mit kezdeni vele. Vagy bejönnek az ötletei vagy nem, de akkor már azt mondja, hogy hívjak szerelőt. Persze ez mindig a legvégső eset (pl. most a gázkazán - könyörgöm október van). Ilyenkor kiszorítjuk a szerelő munkadíját. Próbálj olyan szerelőt hívni, akit valaki ajánlott és jól ismeri. Hátha akkor kevesebbet kér. Amúgy meg hagyjon otthon a párod pénzt, a többit már el tudod intézni.
2012. okt. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
58%

Amit meg tudok,megcsinálom,bár párom azt szeretné ha megvárnám vele :) De időmből kitelik.

Csapot,villnyat,dugulást ő szerel/hárit.

amihez ő se ért,apukája karbantartó,ő biztos meg tudja.

szakemberre nem költünk.

2012. okt. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi köze a villanyhoz vagy hozzád, egyszerűen csak rád vetíti a saját negatív élményeit, kudarcait, tipikus férfireakció. Vissza kell dobni a labdát: "Te nem vagy képes megcsinálni? Elvileg te lennél a férfi, de ezek szerint tévedtem." Majd elmenni, hadd rágódjon a szégyenén.
2012. okt. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Én párom is evvel jött, csappal volt probléma. Ő nem ért hozzá! meg se nézte! Jó akkor hívunk szerelőt és majd TE kifizeted! Elég szigorúnak tűnhettem, mert kb fél óra és jó lett a csap! Még, h nem ért hozzá? Jaaa, ha meg se nézi!? Höhhh! Először meg kell nézni és utána dumálni, h én ehhez nem értek. Próbáljátok meg közösen megnézni! Általában csak a vezetékek szoktak eltörni, meg kell forrasztani vagy csak össze kell tekerni a kettőt és jó is.


10-13 éves lehettem. Hiába könyörögtem anyáméknak, h tömjék már be azt a lukat a fürdőben és tegyék vissza a fogast, mert csak a kád felett a fregolira lehet teregetni az meg zavaró fürdésnél, lógicsál a törölközőtől elkezdve minden. Ez ment 2 évig! Aztán találtam egy fél kiló gipszet amikor takarítottam. Avval, h megpróbálom betömni nem vesztek semmit, legfeljebb kiütöm és újratömöm! Betömtem és azóta is jó. 12 éves LÁNY létemre!

24/N

2012. okt. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó, az a baj, hogy tuti nem rágódna rajta. Az ilyen megnyilvánulású pasik többségének "mindig igaza van"
2012. okt. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem lesz villany.
2012. okt. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te meg üvöltsél vissza, hogy apukám majd ha ideraktad a lóvét akkor elintézed.
2012. okt. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!