Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (többi lent fontos! )

Mit tegyek? (többi lent fontos! )

Figyelt kérdés
Ellógtam 7.óráról tesiről kaptam egy igazolatlan órát. Mit tegyek hogy valljam be a szüleimnek??? Már tudják hogy kaptam mert digitális napló van de nem tudják miért és én meg hazudtam és azt mondtam hogy megkérdezem holnap. Mit tegyek?????

2012. okt. 11. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hazug embert hamarabb utol érik mint a sánta kutyát.. remélem érted mire akarok kilyukadni.
2012. okt. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén mond el nekik mi volt. Nem fogják leharapni a fejed.

Mond el miért is érezted szükségét ennek az egésznek.

Tudom most ez olyan nehéznek tűnik de tudd nem az. Csak végy egy nagy levegőt és mond el egy szuszra. Az őszinteség nagy kincs egy kamasznál. :)

2012. okt. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg őszintén, és ne csinálj ilyet még egyszer, nagyon nem éri meg.
2012. okt. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondd, hogy elkéstél óráról, mert sokáig öltöztél, a tanár meg beírt, és kész :)

komolyan 1 igazolatlanért pánikolsz? :DDDD

2012. okt. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!