Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért fontos a márka?

Miért fontos a márka?

Figyelt kérdés
Adidas ,Nike, DC, converse....
2012. febr. 2. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert ezek diktálják a divatot. ezeknek a cégeknek a tulajdonosai óriási összegekt fektetnek hogy új stílusokat, új ruhákat kiadjanak évente és ezzel meghatározzák a divatot.

Ugye mondhatni, hogy vannak nem márkás pont olyan ruhák de azok már utánzatok, ök ellopják a divatcégek ötletét.


habár nekem ez sem fáj.


annak fontos a márka aki divatozni szeret.


felnöttként majd ha lesz pénzed rá meglátod, hogy egy márkás cipö, egy márkás kabát mennyivel jobban álla az emberen, és emnnyivel hosszab életü.

2012. febr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt "életkori tünet, hogy legyen."

Másrészt minőség. (Ha valóban minőség és nemcsak név.)


Van néhány-, jól ismert-, amerikai márkájú, de Magyarországon hivatalosan nem forgalmazott pólónk, felsőnk, egyebünk.

4-6 évig is szín-, forma-, mérettartók. Nincsenek elszabva. Nekem ez a fontos abban a márkában.

2012. febr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért mert (általában) sokkal strapabíróbb és a kínaival ellentétben nem fél évig cipő a cipő hanem akár 4 évig is!

Én pl: converse-t egyszer vettem 2 hétig tartott azóta nem veszek annál csak a nevet fizettem meg!. ://

De van egy adidas kabátom ami 5 éve bírja és semmi baja nincs és mikor hideg van napi 4-5 órát rajtam van. :)

2012. febr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert ezek (DC,converse) ,,divatosak'' de amúgy pl a converse nem bírja sokáig legalábbis a barátaim szerint ,meg amúgy is drága és még ráadásul tornacipő?ne nevetesen már -.-" Az Adidas az tényleg igazi márka sokáig bírja(sulitáskán 6 éve bírja már és sok strapát kap)l.

Kérdésedre válaszolva mert kel valami drága márka a tiniknek..(többek közt elméletileg nekem is)de én leszarom ,hogy mi a divat olyan ruhákat veszek fel amiben önmagam szerint jól érzem magam és tetszek magamnak.

2012. febr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*lemaradt 14/F
2012. febr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!