Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A kapcsolatotok elején mennyit...

A kapcsolatotok elején mennyit vitáztatok? Nehezen ment az összecsiszolódás?

Figyelt kérdés
miken ment a vita? Milyen gyakran? Mennyi idő után lett kevesebb? (fontos h nem veszekedés a kérdés, hanem egyszerű vita).
2012. okt. 12. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kapcsolatunk elején soha sem vitáztunk. Mindenben megtaláltuk a közös hangot. Vagy épp elfogadtuk a másik nézőpontját is.
2012. okt. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem sűrűn vitáztunk és nagyon az elején nem is fordult elő. Mi elég hamar belevágtunk mindenbe (autóvásárlás, esküvő), ennek kapcsán voltak vitáink, más talán nem is.
2012. okt. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
55%
A párommal mi nagyon hamar összeköltöztünk... Nem igen vitaztunk az elején de kb fél év után jöttek a viták. Pénz volt a legfőbb tárgya a vitának. Még mindig szoktunk vitázni ezen, de nincs olyan probléma amit ne tudnánk megbeszélni. Szerintem egy kapcsolatban mindig vannak és lesznek is viták azért fontos, hogy ezeket ketten meg lessen oldani. Nálunk néha heti több vita is van és néha pedig hetekig nincs.
2012. okt. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Egyáltalán nem vitáztunk,közös nevezőre jutottunk minden kérdésben.Mint az előttem szóló,mi is hamar belevágtunk a közepébe de megérte,azóta is nagyon jól megvagyunk.Ha már most sok az apró vlta nem hiszem hogy hosszú távú lesz ez a kapcsolat,gondolom makacsok vagytok mlndketten és ez nem jó.
2012. okt. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
A párommal mi nagyon hamar összeköltöztünk... Nem igen vitaztunk az elején de kb fél év után jöttek a viták. Pénz volt a legfőbb tárgya a vitának. Még mindig szoktunk vitázni ezen, de nincs olyan probléma amit ne tudnánk megbeszélni. Szerintem egy kapcsolatban mindig vannak és lesznek is viták azért fontos, hogy ezeket ketten meg lessen oldani. Nálunk néha heti több vita is van és néha pedig hetekig nincs.
2012. okt. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi az egész kapcsolatunk alatt egyetlen egyszer vitáztunk, de annak is röhögés lett a vége.


Szerintem egyébként ritka hogy a kapcsolat elején vitázik egy pár, hiszen mikor új a dolog, akkor még mindketten a fellegekben járnak :)

És még csak finoman tesztelgetik egymás határait, véletlenül sem mernek semmit eltúlozni, mert még nem tudják hogy speciális helyzetekben pontosan hogy viselkedik a másik, és nem akarják kihúzni a gyufát.

2012. okt. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az elején nem igen vitáztunk, ő inkább csitított, nem ment bele veszekedésekbe. Az összeköltözéskor elég nehéz volt, sajnos akkor sem veszekedtünk, inkább hallgattunk. Azóta már megbeszéltünk szerencsére elég sok mindent.
2012. okt. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor itt en leszek a kakukktojas:) 3honap volt az ''ismerkedesi'' idoszak, ekkor meg egyaltalan nem veszekedtunk. Aztan miutan ki lett mondva, hogy egyutt vagyunk, utana rengeteget. De szinte mindenen. A baratom feltekeny volt, en szabadabb akartam lenni, rengeteget veszekedtunk, szamtalanszor volt szakitasrol szo, aztan vegul kibekultunk. Szerettuk egymast, annak ellenere, hogy tokre kulonboztunk.

Ez tartott kb egy evig, amikoris ugy dontottem, hogy en elkezdek valtozni, hatha cserebe a baratom is hajlando lesz kicsit csiszolodni. Na ekkor kezdodott az, hogy harmonikusan egyutt vagyunk. Ha valamin osszevitatkozunk, akkor mar tobbnyire tudjuk kezelni a szituaciot, tudjuk,hogy hogy alljunk a masikhoz. Amiota ilyen a kapcsolatunk sokkal-sokkal jobban szeretem Ot, merem szeretni, mert nem felek attol,hogy szakitunk. O is jobban szeret engem, jovot tervez velem stb.

Igy visszanezve, nem ertem mitol alakult ki az a hatalmas szerelem, mikor heti 5* osszevitatkoztunk. Fogalmam sincs, hogy miert birtuk ezt ki, de szerncsere jo vege lett, es nagyon szeretjuk egymast mar tobb mint 2eve:)

2012. okt. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
pénz és mosogatás :) ezen van vita általában :D nagyon az elején még nem nagyon vitáztunk, aztán amikor jött a monoton felnőtt élet, akkor kezdődtek a viták, mostanra azért már kezdünk csitulni :)
2012. okt. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!