Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinédzser lányok! Barátnői...

Tinédzser lányok! Barátnői kapcsolatban vagytok édesanyátokkal?

Figyelt kérdés
15-18 éves lányok válaszát várom főként.Ha úgy gondoljátok, igen, akkor ez nálatok miben merül ki? Köszi :)
2012. okt. 12. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Nem de szerintem nem is kell.
2012. okt. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mi mindent megbeszélünk egymással, elpanaszoljuk a gondjainkat a másiknak és próbálunk segíteni a megoldásokban, vagy csak egyszerűen átbeszéljük a dolgokat. 15/L
2012. okt. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi :) Első, ezt miért gondolod így?
2012. okt. 12. 20:28
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem vagyunk barátnői viszonyban, de azért jóban vagyunk. Elmondom neki, ha valami bánt, de azért nem mindig.


15/L

2012. okt. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Mert ő nem a barátnőm hanem az anyukám.
2012. okt. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
15-18 évesen elképzelhetetlen volt számomra, hogy "barátnők" legyünk, akkor kerültünk egymáshoz közel igazán, amikor én is anyuka lettem :)
2012. okt. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Az anyukám az anyukám, nem a barátnőm. Ezt mondják a szakemberek is. A szülő- gyerek kapcsolat aszimmetrikus, míg a baráti viszonyok normális esetben szimmetrikusak. Barátokat az ember a kortársai közül választ. Az a referenciacsoport. Mi is beszélgetünk az Anyukámmal, ad tanácsot, támogat mindenben, de pl.: bizarr volna megbeszélni vele a szexuális életemet, amit egyébként egy barátnővel meg lehet tenni.

19'l

2012. okt. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagyon nem. :D

Elvagyunk,meg ő az anyukám. De na, vannak nekem barátaim is akik meghallgatják a nyűgeim.


15l

2012. okt. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem. Anyám elég konzervatív, sosem tudom megvitatni vele úgy a gondjaimat mint mondjuk az egyik barátnőmmel. Felnőtt szemmel másképp látja a dolgokat, de a fő ok mint mondtam, hogy őt elég maradiasan nevelték kisebb korában, így aztán főleg nem tud mai fejjel gondolkodni...emiatt általában sokat veszekszünk. :// 15/L
2012. okt. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, igen. Kicsi a korkülönbség, így nem is nehéz. Persze ezt nem úgy kell elképzelni, hogy minden apróságot megbeszélünk, pl. soha nem beszélnék vele a szexuális életemről, és az övére sem vagyok kíváncsi... Ezen kívül nincs tabu köztünk, és rá mindig számíthatok. :)

19L

2012. okt. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!