Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így velem az...

Miért viselkedik így velem az egyik barátnőm?

Figyelt kérdés
Ma találkoztam vele egy hét után mert ő dolgozik én még tanulok. Szóval eléggé megváltozott. Az egyik új barátnőjét kikísértük a buszmegállóba ott jól elbeszélgettek mintha ott sem lettem volna. Én még korábban megkérdeztem mit csinál délután erre azt mondta semmi közöm hozzá, az új barátnőjének meg ott mesélte, hogy megy a barátjához vacsorát főzni stb. Meg beszélték, hogy ők majd ott alszanak egymásnál, én egyszer kérdeztem meg, hogy ott alhatok-e? erre nem. Elmentünk a boltba útközben néha beszéltünk de olyan mintha nem is vele beszéltem volna mondtam is neki, hogy megváltozott 2 hét alatt. 19/L
2012. okt. 12. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Úristen de bunkó! Szerintem ne tartsd vele a kapcsolatot..aztán majd ha nem tetszik neki az új barátnője, hozzád fog futni, de remélhetőleg te meg majd jól kineveted..ha ilyen k.csog veled, akkor hagyd. Én már tuti rég beolvastam volna neki, hogy ezt hogy képzeli. Már ott, hogy a delutánjához semmi közöd.. Egy barátnő ilyet nem mond.:S
2012. okt. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Velem is ezt csinálta a legjobb barátnőm pár éve. De ő egyik napról a másikra. Aztán amikor egyedül van, még mindig jön hozzám. :S De én meg mindig lekoptatom. Azok után, hogy hirtelen "kitagadott", szövetkezett az "ellenségeinkkel", kibeszélt, és amikor végképp egyedül voltam, elzavart, még elvárja, hogy "visszafogadjam"? Szerintem te is hagyd. Ez bunkóság, ahogy az első is írta.
2012. okt. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!