Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan romboljam le a védőfala...

Hogyan romboljam le a védőfalat magam körül? Egyáltalán mitől van? Sem szülő, sem barátok, senki nem tud hozzám közel kerülni.

Figyelt kérdés
Vannak barátaim, családom rendben van, így nem tudom, mitől van ez a dolog. De akik ismernek, érzik, hogy van körülöttem egy védőfal, én meg úgy érzem magam, mintha egy sötét felhő lenne körülöttem, és nem tudok kiszabadulni. Mit csináljk? :(. Így sem párt, sem gyereket nem akarok, pedig jelentkező az van időről időre, de így nem merek belevágni.. Amúgy munkám az van, nem probléma, többféle munkám is volt már, elégedettek velem általában. Művészi hajlam is van bennem, mások szerint is, de nem használtam ki, szóval nem dicsekedésből mondom, mert nincs mivel dicsekednem.
2012. okt. 12. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán nem vagy elég nyitott..

Vagy keveset mosolyogsz, ezért azt hiszik, van valami bajod.

Vagy a testbeszéded árul el zárkózottságot..

Ezt így nem tudhatom. De próbálj "lazább" lenni,mosolyogni.

A szomorú embereket nem szeretik, nem tudnak mit kezdeni velük..Én pl menekülök az örökké panaszkodó emberek elől.

Csak tippeket adhatok, erre sajnos egyedűl kell a válasz megtalálnod.

Sok szerencsét hozzá!

2012. okt. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tanárnő ***** válasza:
Én a múltban keresném. Valahol megbántottak, vagy inkább elnyomtak, esetleg valami komolyabb lelki trauma ért. A védőfal nyilván egy kudarc, egy sérelem maradványa. Gondold végig, és próbáld magad mögött hagyni. Ha túl tudsz lépni, könnyebb, lazább lehetsz. Tudom, mondani könnyű... de csak te találhatod meg az okát.
2012. okt. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is a gyerekkorban keresném. Pl. iskolába annak idején nem közösítettek ki?
2012. okt. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!