Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy külföldre költözöm?

Figyelt kérdés

Biztos,hogy költözöm.De nem akarok úgy elmenni,hogy nem beszélem meg velük.Viszont nem tudom,hogy mondjam el nekik,amikor ők eléggé visszafogottak és óvatosak,ha nem szükséges,a házból se mennek ki.

Tudom,hogy először meg akarnak állítani és félek,hogy sikerül rábeszélniük,hogy maradjak.


L19



2012. okt. 3. 19:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb talán, ha egy ebéd vagy vacsi közben beszélitek meg, mikor mindenki ül és eszik.
2012. okt. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

azt ne mond szerintem hogy végleges. nem lehet tudni,mi lesz odakint.

mondd el nekik az indokaidat, és hagyj időt nekik.

úgyse tehetnek semmit ellene.

de ez csak egy megjegyzés,ha van ismerosod,akkor menj. en is kulfoldon éltem pár évig, de ismerős nelkul nem lett volna hol laknom,dolgoznom a kezdeti pár hétben

2012. okt. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Elég ritkán van olyan,hogy mind a hárman egyszerre ebédelünk/vacsorázunk,kb havonta egyszer,de elég kiszámíthatatlan,szóval ez nem jó.

Lesz hol laknom és minden el van rendezve,csak azzal vagyok gondba,hogy mondjam el nekik...:S

2012. okt. 3. 19:43
 4/15 anonim ***** válasza:

Én úgy kezdtem: Kiköltözünk külföldre.

Először azt hitték, hogy viccelek, úgyhogy nem is volt belőle balhé, második alkalommal igen, amikor látták, hogy ez komoly. Azóta belenyugodtak. Nem tervezem, hogy visszajövünk, de azt mondtam, hogy előfordulhat, hogy ha úgy alakul...

Na meg állj elő kész megoldásokkal, hogy hol fogsz lakni, mit csinálsz, stb.

2012. okt. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nem dolgozni megyek ki.
2012. okt. 3. 20:38
 6/15 anonim ***** válasza:
Miből fogsz élni?
2012. okt. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ez kicsit bonyolult,de nem lesz a megélhetésemmel gond.
2012. okt. 3. 21:03
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát azért ezt így elég nehéz lesz beadnod a szüleidnek....
2012. okt. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Vagyis kint él a egy fiú, akihez kimész....


Szüleid ismerik? Te mióta ismered?

2012. okt. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Anyáék nem ismerik,én 2 éve találkoztam vele először és 11 hónapja vagyunk együtt,általában péntekenként jön Magyarországra és vasárnap esténként megy haza...
2012. okt. 3. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!