Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ne legyek feltekeny?

Hogyan ne legyek feltekeny?

Figyelt kérdés
Jokepu, egyenruhas ferjem van, Aki mellesleg nagyon kedves, udvarias is. Munkajabol kifolyolag sokat van ottalvos treningen, gyakorlaton, ilyenkor munka alatt, kozben mindig van kikkel beszelgetni. Estenkent kozos fozes, borozas, de sokszor van hogy elmennek furdozni, ide oda munka utan abban a masik varosban,sok munkahelyi baratsag is szovodik, ahogy a ferjemnel is. De ezek kozott ugy tunik mindig fiatal, korban hozzaillo csinos lanyokkal tud legjobban elbeszelgetni, bizalmaskodni. Minap is mikor epp valami programot szerveztem hetvegere, hogy kicsit feldobjuk a hazassagunk, mert kicsit depis vagyok, a facebookon szorakoztattak egymast es jokat rohogtek.Ferjem azt mondta vele (is) beszeli meg a hazassagi gondjaink egy reszet es tole ker tanacsot. Nekem az uzenetvaltasbol ugy tunt, jol erzik magukat egyutt, mulattattak egymas pl. " majd leesek a szekbol ugy rohogtem". Teljesen olyan hangulatu level volt, amit mi is valtottunk ferjemmel megismerkedesunkkor. Szerintetek ne legyek feltekeny? Mennyire helyes bizalmaskodni egy kollegaval?

#Egyenruhas
2012. okt. 13. 18:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem bízol benne, akkor megette a franc.
2012. okt. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%
Erre nincs módszer. Próbálhatod kondicionálni magad rá, hogy ne legyél, de ha nem vagy 100% meggyőződve, hogy nem tenne veled ilyesmit, ha hiányzik a feltétlen bizalom, aminek a kapcsolat elején ki kell alakulnia, akkor nem hiszem, hogy ezt egyedül Te el tudod érni.
2012. okt. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
Tehát a házassági gondjaitokat egy másik nővel beszéli meg nem veled? Én se nézném ezt jó szemmel.
2012. okt. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
Mivel nem ok nélkül vagy féltékeny, ezért nem neked kellene változtatnod. Jól érzed, a férjed elég rendesen nyomul a csajra. Az érzéseiddel nem törődik, hisz előtted is löki a rizsát. Nem tűnik egy családszerető embernek, akkor örülne ha a sok távollét után végre veletek lehet. Ő még akkor is idegen nőknek teszi a szépet.
2012. okt. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Elmeletileg meg kell benne biznom, mivel a parkapcsolat elejen lebukott ismerkedessel, de azt igerte megvaltozik. Ilyen alapokrol indulok. En nem gondolom hogy valaki mert elkovetett egy hibat, maskor is elfog, csak nehez koordaban tartani a feltekenysegemet.
2012. okt. 13. 18:27
 6/24 anonim ***** válasza:
64%
Hááát, ha te tényleg elhiszed egy felnőtt embernek, hogy megváltozik...
2012. okt. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
63%
Nem ok nélkül vagy féltékeny. Nekem ugy tünik van okod rá.
2012. okt. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
35%
Akkor mint most ferfi irok ide... Egy olyan ferfi aki otthon mindent megkap az nem nez masik lyuk utan. Ha csak ezzel a lannyal ilyen es nem rejtegeti eloled akkor talan az is lehetseges, hogy tenyleg csak baratkoznak, nem? Szemely szerint ebbol a rohogos szovegbol semmit sem lehet kovetkeztetni. Probalj meg beszelgetni vele inkabb, es akkor aggodj inkabb, ha tobb idot tolt a gep elott mint veled
2012. okt. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
68%
Ja, hogy már ígérgette a változást? Ez a megváltozok dolog.. Sajnálom.
2012. okt. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

"de azt igerte megvaltozik."


Most komolyan hány nő fog még ennek a dumának bedőlni? Egyre jobban értem miért tartják a férfiak hülyébbnek a nőket.

2012. okt. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!