Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől idegesek a szüleim, ha...

Mitől idegesek a szüleim, ha felhozom nekik hogy mindig mindenért állandóan vertek?

Figyelt kérdés

Van mikor felmutatok egy tárgyat, "hogy tudod mi ez"?

Akkor ordítják HAGYJÁL MÁR!!!


Ez szokott lenni fakanál, légycsapó, kutyapóráz, átjátszókábel, vasalózsinór.


2012. okt. 14. 05:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Szerinted?


Bűntudatuk van.

Senki sem szereti, ha felelevenítik neki a "szégyentelen" tetteit.

2012. okt. 14. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Persze hogy kiakadnak, hisz szembesíted őket a tetteikkel amit valószínűleg hirtelen felindulásból követtek el és már megbántak. Ezt senki sem szereti. Egyébként meg miért csinálod? Ha tudod hogy így reagálnak ne hergeld őket szándékosan. Engem is mindenért ütöttek de túlléptem rajta és megbocsátottam nekik. Ha te nem teszed, saját magad fogod felőrölni.
2012. okt. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Mennyi hülye szülő van.... számomra hihetetlen, hogy vernek gyerekeket és nem nevelnek. Idegbetegek.
2012. okt. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Nikkita válasza:
83%
A bűntudat bizonyára közre játszik,hiszen mégis csak a gyerekük vagy. Viszont ha többször is előfordult az ilyen jellegű 'nevelés' ott leginkább az ő gyerekorukból hozott példa játszik szerepet.Elképzelhető,hogy nem is az jut az eszükbe,hogy mit tettek veled,hanem hogy velük mi történt.
2012. okt. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem is feltétlenül bűntudat, csak szimplán a bűnösök nem szeretik ha szembesítik őket a tetteikkel.
2012. okt. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Mert gerinctelenek.Az én apámpl a szemembe nézett és mindent letagadott,azt mondta,sosem ütött meg.HAHAHA!
2012. okt. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Bűntudatuk van, legyen is! Igazad van, hogy idegeled őket, megérdemlik. De ha meguntad, ne csináld, mert szerintem neked sem jó felemlegetni a régi sérelmeket. Legalábbis én nem szeretek ilyenre gondolni.
2012. okt. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%
És minek kell ezt állandóan felhozni, drámázni és bűntudatot kelteni?
2012. okt. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

8as- szerintem megérdemlik...


mondd meg nekik, hogy ha öregek lesznek és tehetetlenek majd te is vered őket hogy megmutasd milyen f.sza gyerek vagy :D

2012. okt. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Mi ez a lepontozás? Ennyien verik a gyereküket?
2012. okt. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!