Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik lenne az igazságosabb?

Melyik lenne az igazságosabb?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk a lány vagy a férfi a házasság elõtt teljesen kiéli magát.Utána sohasem csalnák meg a párjukat.

Vagy ha elõfordul, hogy a lány vagy a férfi , de mondjuk a lány elsõsorban nem élte ki magát és házasságot köt.

Elõbb-utóbb ismerkedik másokkal és csalja a párját.


Te mégis melyiknek a helyében szeretnél lenni, melyiket fogadnád el inkább?


2012. okt. 15. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
na szerinted melyik helyében szeretnék lenni??? egyébként én egyikben sem vagyok, a 3.-ba tartozom. A férjem volt az egyetlen férfi az életemben és nem is csaltam meg soha, nem is vágyom másra.
2012. okt. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván inkább azt a verziót választanám, ahol nem csal meg senki senkit.

De ez nem ilyen egyszerű.

Van, aki nem vágyik kalandokra sem fiatalon, sem később.

Van, aki fiatalon is kalandozik és később, kapcsolatban sem szokik le róla.

Ismerni kell a saját vágyainkat, igényeinket és olyat társat kell választani, akit tisztelünk és aki tisztel minket.

2012. okt. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kiéli magát majd házasságot köt és lenyugszik, ez egy jó marketing duma. Akin fiatalkorában végigmegy a város összes bakja, az miért mondana le erről a lehetőségről később? Az ember nem így működik, ha valamit megszok és az jó neki, akkor mindig is keresni fogja a lehetőséget, hogy minél tovább űzze az ipart, és igaz ez a kábítószerekre, a hegymászásra mint szenvedélyre és ugyanez áll a szexuális életére. Ahhoz trauma,lelki törés vagy valami nagyon meghatározó történés kell, hogy leszokjon róla, de csak kevesen állják meg.
2012. okt. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jobb, ha valaki kiéli magát a házasság előtt és utána nem csalja a párját. Az megint más kérdés, hogy a férjet zavarná-e a tudat, hogy a felesége minden második pasinak megvolt, aki szembe jön velük az utcán.
2012. okt. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy a kettő egyenes arányban van, nem biztos, hogy attól függ, megcsalja-e valaki a másikat, hogy előtte mennyire élte ki magát, nem ez alapján döntenék. Elképzelhető, hogy valakinek több kapcsolata volt már és utána találja meg az igazit, akit aztán nem is fog megcsalni, de az is, hogy hamarabb megtalálja, nincs előtte másik kapcsolata és ugyanúgy nem csalja meg. Meg sajnos fordítva is előfordulhat bármelyik esetben. Attól függ, milyen típusú emberről van szó és hogy működik a kapcsolat.
2012. okt. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom értelmezni: kiélte magát.

Ez mit jelent? Eleget kufircoltam újabb és újabb pasikkal/nőkkel, megvolt a fél város, most már elég lesz életem végéig egy?! Ez már uncsi, inkább férjhez megyek/elveszek valakit?

Aki még kufircolni akar az ne házasodjon, mert az nem akar házasodni, csak marháskodik.

2012. okt. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Kutyából nem lesz szalonna.
2012. okt. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "kiélem magam" duma is csak egy hülyeség. Az ember nem úgy működik, hogy kiszexeli magát mindenkivel, utána le tud állni. Ez is a korral jár. Aki olyan típus, hogy fűvel-fával, az házasság után se fog tudni nagyon leállni. Aki pedig hűséges típus, akkor sem fog össze-vissza dugni, ha egyedülálló.


Egyébként pedig nem csak ez a két véglet létezik.

2012. okt. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A házasság után nem csalják meg a párjukat, de előtte igen? *.*

Azokkal értek egyet, akik szerint a kiélés duma nettó hülyeség. Olyan, mint az Amelie-ben, amikor a kómában fekvő szomszéd nő előre kialussza magát, hogy utána soha többé ne kelljen. A megcsalást az alkalom és a csalfaság szüli, nem olyasmi, ami kifogyhat egyszer, és akkor jöhet a házasság. Ne csald meg a párod! Vagy ne keress hozzá önigazolást, mert szemétség, bárhogy magyarázod. Ha nem elég jó neked a párod, ne akarj hozzá menni, keress mást.

2012. okt. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!