Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tenyleg fontos, hogy kiélje...

Tenyleg fontos, hogy kiélje magát egy nő?

Figyelt kérdés

Nem hiszem el, hogy manapság már nincsenek "első szerelmes“ parok 40 felett...


Ha te az vagy, megirnad, hogy vagytal-e masra? Őszintén!!!


2012. okt. 15. 14:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
"első szerelmes" párok szerintem nem a kiélés hiánya miatt vannak kevesen 40 fölött, hanem mert beleuntak egymásba mert rosszul választottak.
2012. okt. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon ritka, de van! Sokan 30 felett jönnek rá, hogy szeretnének még beleülni 1-2-3-4 másikba is, aztan meg siránkoznak.:)
2012. okt. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Vannak első szerelmes párok. 40 felett is.

Ezt a "otthagylak, mert ki kell élnem magam" dolgot meg szerintem azok mondják, akik semmit sem fejlődnek az adott kapcsolat által. Nem csoda, hogy mozgatja őket valami, hogy továbblépjenek.

2012. okt. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem a férjem volt az első férfi az életemben,de ő az első szerelmem.

Nem éltem ki magam és bizony ez gondot okozott a kapcsolatunk elején mikor kezdett komolyabbra fordulni a dolog(eljegyzés,összeköltözés)Akkor kaptam a fejemhez hogy nekem rajta kivül nem volt kapcsolatom.Kikacsingattam de a flörttöl nem jutottam tovább.11éve vagyunk együtt és még 30alatt vagyok.7éve nem is gondolok más férfira sem,nem kell,szeretem a férjem és eszembe sincs megcsalni.

2012. okt. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Én az vagyok. A párom is - azt mondja legalább is.:))

Nem vágytam másra, mert amire igényem volt, azt pompásan megkaptam a páromtól, nem volt hiányérzetem, miért is mentem volna a szomszédba?

Egyszer volt életemben, hogy evett a fene valakiért, de ez csak plátói ábrándozás volt, s ha alkalom lett volna realizálni, akkor sem éltem volna a helyzettel.Csupán érzékeltem, hogy ő is lehetett volna az igazi akár.

2012. okt. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
62%
Nekem van olyan barátnőm aki elmúlt 40, a férje az első pasi az életében, és még mindig olyan szerelmes, mint egy tinédzser. A férjnek is ő volt az első nő az életében, ő viszont félrement többször is a házasság alatt.
2012. okt. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%

21 vagyok, lány, és bár azt gondolom magamról, hogy jó anya és feleség lennék, még nem érzem aktuálisnak. Van párom, jövőre meg akarja kérni a kezem, de még azelőtt véget vetek a dolognak, mielőtt megtenné. Ha rajta múlna, 23 évesen már babáznék, ami nemcsak rózsaszín fellegekből, hanem átvirrasztott éjszakákból, kakis pelusokból, fogzásból, és hisztiből is áll. Tudom, hogy az a szeretet, amit egy gyermek adni tud, felbecsülhetetlen, de az anyasághoz, a családhoz, a házassághoz, egy igazi komoly kapcsolathoz szerintem fel kell nőni, meg kell érni.


Én nem "kiélni" akarom magam, hanem megvalósítani 1-2 álmomat, mielőtt családanyává válnék, mert akkor már nem a saját, hanem a gyermekeim, a férjem jelenéről és jövőjéről kell gondoskodnom.

És persze ennyi idősen még kell egy-egy buli (amiben nekem sosem volt részem), egy-egy átdumált éjszaka a barátnőddel, kell a tanulás, mert az is előbbre visz.



És igen, meg kell találni azt az embert, akivel képes vagy leélni az életed, anélkül, hogy azt éreznéd, a kapcsolatod csak lemondással jár, és egy cselédnek érzed magad. Mert én most pont így jártam...


Első szerelmes párokból pedig azért van kevés, mert egyeseknek túl nagy az ego-ja egy kapcsolathoz, uralkodik a másikon, ahelyett, hogy együtt, közös erővel csinálnának mindent a háztartástól kezdve a lelki problémák megoldásán át az anyagi nehézségek leküzdéséig.


Azért nem akarok még megállapodni, mert nem akarom a párom fejéhez vágni majd, mikor otthon vagyok egy nyűgösebb napon a síró babámmal, ő meg elmegy sörözni hogy: " Látod, amíg Te mehetsz bárhová, én feladtam az álmaimat érted, és még csak nem is segítesz, nem is törődsz velem, velünk."

2012. okt. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő. Valaki 16 évesen babát szül, férjhez megy, és nem hiányzik neki semmi új. Valaki meg a sokadik férfi után is foggal-körömmel óvja a szabadságát, és nem hajlandó komoly kapcsolatba bonyolódni, szülni meg pláne nem. Ennyi.
2012. okt. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Az első szerelem kicsit más, hiába csak testiseg volt korabban, de már van összehasonlítási alapod.


No, ez a megcsalas ultra gáz.


Akkor a film, amit lattam, hogy csak 1,5 evig van szerelem kamu:) Persze tudom, hogy a tűz addig ég, amíg tesznek érte, akar egy életen át. :)

2012. okt. 15. 14:48
 10/22 anonim ***** válasza:
38%
7-es vagyok, köszi a lepontozást. Tragédia, hogy 21 évesen még nem akarok anya lenni, ugye? Jobb lenne, ha én is szülnék 5-öt, aztán állnék sorba a segélyért?
2012. okt. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!