Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor törik meg a párom...

Mikor törik meg a párom anyukája? Meddig tart még a harag?

Figyelt kérdés
Július 08.-a óta nem találkoztunk személyesen a párom szüleivel.Amikor is úgy reagáltak az eljegyzésünk bejelentésére,hogy tudtomra adták,hogy gyűlölnek és költözzünk el pár napon belül a Bp-i lakásukból amiben 2 éve éltünk szeretetben békességben.Ezt meg is tettük.Boldogok vagyunk egy új helyen a zsarnokoskodásaik nélkül.Mikor látja már be anyuka,hogy ezzel a fiának árt a legtöbbet???
2012. okt. 15. 15:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Az esetek 70%ában nem látják be, és mindenért téged okolnak. 20% megtörik még időben, 10% pedig mielőtt meghal. Tapasztalat + látottak alapján írtam a hozzászólást.
2012. okt. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%

Hát csak ne is találkozzatok.

Az ilyen gonosz boszorkányoknak egy esélyük van, ha meglátják az első unokát, akkor megtörhet a harag.

2012. okt. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Iszonyú érzés a páromnak!Nagyon sajnálom őt emiatt,tudom,hogy szeret kitart mellettem de mégiscsak a szülei,sajnos ameddig ők nem tesznek lépéseket nem változhat semmi!!!
2012. okt. 15. 16:00
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
1. vagyok! Az első unoka-variációnak se kell sokszor bedőlni, nálunk ugyan ez ment, és szereti az unokáját úgy, ahogy, engem továbbra is gyűlöl, és ezt érzi a gyerek is. Inkább hagyjátok rá, mindenkinek úgy lesz a legjobb.
2012. okt. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%

Nem te írtad ki ide egyszer ennek az előzményét?


Amúgy az anyós nem fogja belátni sajnos...

2012. okt. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%

Ne foglalkozz velük. Majd az unokára se "tartsanak igényt".

Néhány fiús anyuka nagyon hülye tud lenni már elnézést...

Én a párom anyját 2010 augusztusa óta nem láttam, akkor történt ugyanis, hogy beolvasott, mert esti gimibe jártam és nem volt meg az érettségim, náluk meg alap a diploma, kivéve párom öccsét, aki ugyanott érettségizett felnőtt fejjel anno, mint én idén. Ez a vicc.

Mondjuk ez a kapcsolatunkra is rányomta a bélyeget, mert így sem esküvőt, se gyereket nem akarok...


28

2012. okt. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
De igen!!!Én voltam.És sajnos semmi nem változik! Anyuka egyszerűen nem látja be ,hogy túl messzire ment!
2012. okt. 15. 16:08
 8/21 anonim válasza:
39%
Minden, amit én kritizálok a másikban, ami ellen harcolok, bennem van. Mindaz, amit a másik személy rajtam kritizál-, és engem sért, az nincs feldolgozva bennem. Minden, amit a többiek kritizálnak bennem, harcolnak ellene, meg akarják változtatni, de ha ez engem nem sért, akkor az az ő problémájuk, feldolgozatlanságuk, tökéletlenségük, melyet kivetítenek rám, mert önmaguk nem tudnak szembenézni vele.
2012. okt. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
22%

Ugye nem azt mondod, hogy minden ok nélkül gyűlöl téged?

Aztért valamit te is hibázhattál...

2012. okt. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Olvasd el az előzményt: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eljegyzes..

Szerinted mi lehet velem a gond!?

2012. okt. 15. 16:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!