Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor törik meg a párom...

Mikor törik meg a párom anyukája? Meddig tart még a harag?

Figyelt kérdés
Július 08.-a óta nem találkoztunk személyesen a párom szüleivel.Amikor is úgy reagáltak az eljegyzésünk bejelentésére,hogy tudtomra adták,hogy gyűlölnek és költözzünk el pár napon belül a Bp-i lakásukból amiben 2 éve éltünk szeretetben békességben.Ezt meg is tettük.Boldogok vagyunk egy új helyen a zsarnokoskodásaik nélkül.Mikor látja már be anyuka,hogy ezzel a fiának árt a legtöbbet???
2012. okt. 15. 15:51
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Tanácstalan vagyok!!
2012. okt. 15. 16:43
 12/21 anonim ***** válasza:
66%

Elolvastam az előzményeket is, és azt furcsállom, hogy a párodról nem igazán írsz.

Neki kellene az anyját helyrerakni, és téged biztosítani arról, hogy a te oldaladon van.

Ha ezt nem teszi meg most, akkor pipogya alak, és menekülj tőle, mert ezután csak gázabb lesz.

2012. okt. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
26%
Ne haragudj, én nem hiszem el ezt a sztorit. Meghallgatnám szívesen a másik felet is.
2012. okt. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
81%

Mi lenne, ha a párod találkozna a szüleivel? De te is mennél. És ha már ott vagy, nem vehetnek nem tudomást rólad. Szerintem akkor kellene egy nagy levegőt venni, és megkérdezni őket, hogy mégis mi a jó fene bajuk van veled? Nem akarod elrabolni a fiukat, azt szeretnéd, ha mindannyian egy család lennétek, szeretnéd, ha lennének nagyszülei az unokáknak majd, ha ott lennének majd az esküvőn... de ehhez el kell mondaniuk, hogy mi a gondjuk veled, hogy 1. változtathass, 2. meggyőzd őket arról, hogy tévednek, 3. vagy legalább kiállhass magadért és rájuk cáfolhass. De adjanak magyarázatot!

Ha ez is hatástalan, akkor szerintem menthetetlen az ügy.

2012. okt. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
71%
Hát döntse el a párod, hogy akar-e velük békülni,de csakis veled együtt! Vagy pedig maradtok ahogy most vagytok :( A te szüleiddel ne rontsátok el sose a kapcsolatot!
2012. okt. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Aki nem hiszi el ezt a sztorit,nagyon szerencsés kívánom,hogy ne találkozzon soha ilyen helyzettel!!!!!
2012. okt. 16. 14:06
 17/21 anonim ***** válasza:
14-es válaszoló vagyok. Mit gondolsz a javaslatomról, hogy te is beszélj cselesen a szülőkkel és kérj magyarázatot?
2012. okt. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet, sikerült a békülés?
2012. nov. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
2012. nov. 22. 12:21
 20/21 anonim ***** válasza:
71%
Elolvastam. Mit mondjak? Nem túl biztató(:
2012. nov. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!