Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki ennyire kíváncsi?

Mindenki ennyire kíváncsi?

Figyelt kérdés
A közelebbi és távolabbi rokonaimn és ismerőseim előszeretettel érdeklődnek az anyagi helyzetem iránt, mennyit keresek, mennyibe került az autóm, lakásom, mobiltelefonom. Engem ez nagyon zavar, mert az anyagi helyzetemet én magánügyemnek érzem... Ti ezzel, hogy vagytok?

2012. okt. 16. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Hát nem vagyunk egyformák, ez már szerintem nem csak kíváncsiság, hanem tapintatlanság!
2012. okt. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Úgy, hogy mindenre azt válaszolom, hogy nem emlékszem. Ha van egy kis eszük, észreveszik, hogy nem akarom elmondani, ha tovább kérdezősködnek, akkor pedig kerek-perec elmondom, hogy én erről nem szeretnék beszélni.


Egyébként gyűlölöm a kinek-mije-mennyibe-került kérdéskört, nem is nyilatkozom soha és ha valaki a saját vagy mások anyagi helyzetéről beszél, nagyon hamar leállítom, hogy ez engem nem érdekel. Nem turkálok más zsebében, semmi közöm hozzá.

2012. okt. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez azóta téma, amióta jobban állunk anyagilag.


Én vagy kitérek a válasz elől (a férjem vette, nem emlékszem, ajándék volt a férjemnek nem szeretném hogy megtudja), vagy ha az illető továbbra is erőszakos, akkor megmondom kerek-perec hogy semmi köze hozzá. Na ebből aztán nagy sértődés szokott lenni :-)

2012. okt. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én olyanokat hazudok ,hogy a föld megnyílik alattam,mindig többet mondok hagy sárguljanak az irigységtől (persze csak idegeneknek,munkatársaknak ,pletykásoknak )
2012. okt. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nagyapám kérdezgette mindig hogy mennyit keresek. Megmondtam, hogy ne haragudjon de semmi köze hozzá. Egy idő után megértette talán, mert már nem szokta kérdezni...
2012. okt. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Engem nem is az zavar ha megkérdezik. Én is szoktam néha, mert ha jó ára van talán veszek én is. Vagy h kinek mennyi a fizuja, azt összehasonlításképpen. Mert van aki a 25 000-re is panaszkodik h kevés, van aki pedig a jogos 60 000 miatt.

Engem az szokott zavarni h néhány paraszt ilyenkor és később is benyögi hogy:"Na de jó` megy neked!" Viszont nem gondol bele h megdolgoztam érte, vagy megszenvedtem amíg összespóroltam a rávalót.

2012. okt. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
engem egyáltalán nem érdekel. Vannak milliomos barátaim is, meg csórók is. Mindegyiket szeretem, és nem érdekel, hogy mennyibe került a mobilja. Engem a pénz sem érdekel igazán.
2012. okt. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem kérdezem, hogy ki mennyit keres. Általában azt is elmondanak nekem, amire nem is vagyok kíváncsi.
2012. okt. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kertelés nélkül megkérdezném, hogy én mikor turkáltam a zsebedben. Tapintatlan? én is az lennék
2012. dec. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ettől én is kiakadtok. De érdekes, csak olyan kis csevegést beszélgetést senkivel nem lehet folytatni, bármennyire is NEM vagyunk bizalmas viszonyban mindenki azt akarja tudni, hogy mennyit kerestek, mennyibe került ez az, mennyiből jött ki az esküvő, mennyi volt a zenész, mikor csináltok gyereket, hol szülsz és mennyiért. Szóval nem ám csak úgy beszélgetni nem lehet egyből vagy a legintimebb kérdések érdekelnek mindenkit, miért nem jön össze a gyerek? De próbálkoztok??? (most nem tudom, ilyenkor mégis mit gondolnak??? Hogy nem, nem dugunk, vagy mit kéne mondani? Mit vár el? Vagy most komolyan el kellene kezdenem vázolgatni a spermaszámot és mozgékonyságot vagy a méhem alakját és azt hiszi, hogy neki ehhez bármi köze is van?) vagy a pénz. Úgy egyébként semmi egyébről nincs szó. Én nem értem, én eddig valahogy mindig el tudtam beszélgetni anélkül, hogy intim kérdéseket tettem volna fel, vagy a fizetését, vagy más dolgoknak az árát firtattam volna. Van egy-két ember akivel ezt is megbeszélem, de azon kívül szerintem ehhez senkinek semmi köze.
2012. dec. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!