Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is a munkahelyeken...

Szerintetek is a munkahelyeken mindenki kavar egymással, a házasság sem akadály?

Figyelt kérdés
A férjem szerint ez megy mindenhol, de én nem tudom elhinni.
2012. okt. 7. 21:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, mi nem kavarunk egymással. Azaz van egy kollégám, aki körbeudvarolja a csajokat, de mi mindig elhajtjuk. Szerencsére kezd leállni.
2012. okt. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem. Miért mond ilyet pont a férjed? Neki van munkahelye...?
2012. okt. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nálunk van pár érdekes történet, a team building utáni ivászat és egyéb munkahelyi összejövetelek az ilyennek a melegágya. Én mondjuk hamar el szoktam jönni, aztán a következő munkanap meghallgatom, hogy ki itta le magát ájulásig és hasonlók. Amikor még ifjú leányka voltam, a munkahelyemen többen (ügyfél és kolléga) is ki akart velem kezdeni, a legmegdöbbentőbb az volt, akinek a barátnője is ott dolgozott és jóban voltam vele.. Azért nem értem mit gondolt a pasi, majd másnap bemegyünk és jókat kacarászunk együtt?????


Szóval szerintem nem minden munkahelyen, de ahol sok fiatal huszon-harmincéves van, ott előfordulnak ilyenek.

2012. okt. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
ezt en is hallottam nem egyszer.. es en sem akartam elhinni:D
2012. okt. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol vannak kavarások, de ez nem mindenkire vonatkozik csak 1-2 emberre. Nekem is csapták a szelet eddig minden melóhelyemen csakhogy én nem foglalkoztam velük.
2012. okt. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
68%
Alap. Én az egyik legnagyobb médiánál dolgoztam 4 évig. 20 évesen kerültem oda be és hát nagyon sok és durva dolgokat láttam. Az ember nem is gondolná, hogy ott mi megy.
2012. okt. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%
Én is láttam már több munkahelyi kapcsolatot.
2012. okt. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
65%
Úristen, dehogy megy ez! Szép is lenne...
2012. okt. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%
Hát eléggé meglepődnék ha a párom kavarna valakivel a munkahelyén, tekintve, hogy 6an pasik dolgoznak együtt műhelyben, az irodában egy srác, meg egy csaj van (akit itthon csak b.szatlan fap.csa néven emleget és elmondása alapján nem ő az egyetlen, aki ki nem állhatja a nőszemélyt). Szóval nem állítom, hogy ne kavarnának egyes munkahelyeken a kollégák/kolleginák, de hogy létezik olyan is ahol 1000%hogy nincs kavarás, az is tuti. :)
2012. okt. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk ez ment, igen. Undorító volt látni. :S A legbizarabb a 40 fölötti nőci volt egy huszonéves helyes sráccal. A nőnek férje és majdnem a srác korú fia volt otthon...

A nők, akár férjezettek voltak, akár nem, ha jobb pozícióba voltak, lehetett tudni, mely nagygórék mentek át rajtuk.

A házas/párkapcsolatban élő férfi vezetőkkel ugyanez volt a szitu, a szemünk előtt tapizták a frissen kinevezett 20 éves sorvezető hölgyeményt...

Jóformán alig lehetett hű embert látni. Volt, aki egy műszakban volt a párjával, de ott enyelgett másokkal.

Undorító fertő... Apám munkahelyén ugyanez megy.

2012. okt. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!