Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha a lakótársad a...

Mit tennél, ha a lakótársad a tulaj tiltása ellenére felhordaná a pasiját a szobába?

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 14:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ő felelőssége, hogy rájön-e a tulaj, és kiteszi-e ezért.
2012. okt. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Egyébként az addig rendben, hogy ne csináljon a bérlő átjáró házat vagy kupit a lakásból, de ahhoz senkinek semmi köze, hogy abba a részbe, amit ő bérel, amiért ő vállalja a felelősséget, kit hív meg vendégként!
2012. okt. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
semmit....ilyen ha van lakótársad :)
2012. okt. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
60%
Ha a tulaj kiköti, akkor ez van. Itt nem jön be az, hogy nincs köze hozzá. De van köze, az ő lakása, ő pedig ezt feltételként szabta. Ezért kirakhatja. A gáz az, ha téged is kirak vele együtt. Hisz honnan tudhatná, hogy te nem csinálod ugyanazt? Két választásod van. Vagy semmit sem teszel és kockáztatsz, vagy szólsz a lakótársadnak és emiatt jó eséllyel összerúgod vele a port. Sz*r helyzet mindenképp.
2012. okt. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
szóltam neki,összevesztünk,egyébként jövőhétig kell már csak vele kibírnom,de szerintetek kulcsleadáskor beszámoljak a mocskos dolgairól a tulajnak?
2012. okt. 17. 14:20
 6/27 anonim ***** válasza:
73%
Akkor még egyszer. Onnantól, hogy leteszed a kauciót és havi bérletet, az a te magánszférád, tehát a tulajdonos nem szólhat bele, hogy te kit hívsz meg oda, addig amíg nem költözteted oda és addig, amíg rendeltetés szerűen használod továbbra is a kéglit!
2012. okt. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne idegesítsd magad, ha neked lenne barátod, te is szeretnél találkozni vele, igaz?

Ha nem bántottak, zavartak téged, akkor ne tegyél alájuk. Normális felnőtt emberek, akik élni szeretnék az életüket.

Ha zavartak téged, hangoskodtak, buliztak, az más tészta.. de akkor is velük kellene beszélned!

2012. okt. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
80%

Milyen mocskos dolgairól?

Azt, hogy dugtak egy jót? Szerintem marha irígy vagy.

Szaladj a házinénihez és árulkodj!

2012. okt. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
88%

Egyrészt, ha elmegy, akkor minek szólnál már akármit is?

Másrészt, milyen mocskos dologról beszélsz? Arról, hogy szexelnek? Fúha! Valóban, tényleg undorító...hány éves vagy, 12??

Esetleg irigy vagy, mert neked nem jutott férfi? Akkor meg dögöljön meg a másik is, ha neki van, ugye? Gratulálok, te idióta...

2012. okt. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
71%

A tulaj nem tudom, mi jogon tilt meg ilyet. Milyen szerződést írtatok? Ha bérelek egy ingatlant, vagy akár egy szobát is, míg fizetem, addig, ha rendeltetésszerűen használom, nincs beleszólása abba a tulajnak, kit viszek oda 1-1 alkalomra.

Mégis mit műveltek a pasijával, ami szerinted mocskos dolog, vagy hogy fogalmaztál. Ha a szex az, akkor menj apácazárdába.

2012. okt. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!