Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetnek olyan vakok,...

Hogy lehetnek olyan vakok, naivak a szüleim, hogy hisznek abban, hogy sikeres leszek?

Figyelt kérdés

Tudom, ez a szülők "dolga" de mégis, miért menekülnek önámításba és önbecsapásba?

Reménytelen az életem, de ők mégis azt gondolják okos, tehetséges, ügyes vagyok és bíznak a jövőbeli sikeremben...

Miért ilyenek? Miért hordanak szemellenzőt?

23 F


2012. okt. 17. 16:28
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/117 anago válasza:
Az alapvető probléma hogy nincs is semmi amit szeretsz csinálni, innentől fogva nincs is miről beszélnünk. Ilyen hozzáállással valóban senki nem leszel. Az intelligenciádról rosszul vélekedtem. Attól, hogy gazdag valaki még nem lesz diplomás, se okosabb, se ügyesebb. Sikertelen vagy, mert semmirekellő vagy, ettől függetlenül okoskodsz. A politikai pályát tudom javasolni, sok hasznodat vennék.
2012. nov. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/117 anonim ***** válasza:
Egyébként meg kedves kérdező, nem tudom miből szűrted le, hogy "gazdag gyerek" vagyok, középosztálybeli családból származom. Teljesen átlagos anyagi körülmények közül. Szóval ezt benézted...
2012. nov. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/117 A kérdező kommentje:

"Remélem éhendöglesz hamarosan. :)"

Ezt a kedves és segítőkész emberek mondják vagy az elkényeztetett gazdag kölykök?


Ahhoz képest, hogy benéztem, csak kb a 10. válaszodnál jutott eszedbe írni a középosztálybeli létedről - abba meg ne is menjünk bele, hogy a mai Magyarországon mennyire (nem) megfogható jelenség a középosztály.


(Ui., illetve kérdések: Akkor néhyán tízesből lehet lovat venni/nevelni? Meg edzőt fogadni? Ennyire nem megy a cégetek?)

2012. nov. 21. 21:14
 94/117 anonim ***** válasza:

Hát akkor ezek szerint nem egy univerzumban élünk. A gazdagság kicsit máshol kezdődik, mint a ló meg az edző. :D


El vagy kicsit tévedve, ami azt illeti. Gazdagság az valahol a két számjegyű ingatlan, szintén hasonló számú luxuskategóriás autó, nyaralások, stb.


Minden a preferencia rendszeren múlik. Nekünk nem az volt a fontos sosem, hogy kiránduljunk (nem is mentünk), hanem hogy itthon a hobbinknak hódoljunk. Így össze lehet rá szedni a pénzt egy középosztálybelinek is. Szóval erről meg ennyit. A gazdagság nem itt kezdődik, hanem a Hewingéknál. :D


Veled sem segítőkész, sem kedves nem vagyok, amint azt már írtam, mivel még ezt sem érdemled meg. :D Tudod, még erre sem vagy jó, ehhez sem vagy elég jó, ami azt illeti. És életed tragédiája egyre csak fokozódni fog, mivel ez az elkényeztetett gazdaggyerek, aki veled ellentétben nem itt nyafog, hanem tolja a szekerét, majd szarik egyet a közmunkás fejedre, ha úgy tartja kedve. :)


(No offence senki másnak, csak a kis okostojás kérdezőnek)

2012. nov. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/117 A kérdező kommentje:

Ejnye, de csúnyán beszél valaki! :)


Már ne is haragudj, de ha sz@rsz a fejemre, akkor miért válaszolgatsz még itt?


Ui: valaki kiötletelte, hogy sorozatgyilkos leszek. Körvonalazódnak az áldozataim.>:-)

2012. nov. 21. 21:50
 96/117 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


A vállalkozásomba nem vennélek fel még egy takarítónak sem. Nekem nem kell olyan, aki csak panaszkodik, rinyál mint egy darab fos. Mi az anyádat ítélkezel mások felett? Ki a faszom vagy te? Szedd össze magad, vagy menj az anyád valagába sírni. Neked nem lehet épp ésszel felhozni bármit is, mindenre van magyarázatod. Egy senki vagy és az is maradsz ezzel a hozzáállással. Te vagy az aki mások szarát takarítja, mert ennyire tartod magad. Csáááá.

2012. nov. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/117 anonim ***** válasza:
Hát hallod, ez alapján a performance alapján még megölni se lennél képes. De kétlem, hogy akár megtalálni is. Pffffff :D Kis sz@rházi, még egy pár gombit eszikézzél meg előtte, mielőtt engem fenyegetsz. Hát kinek gondolod te magad tulajdonképpen. XD Nagyon nyomorult vagy...
2012. nov. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/117 A kérdező kommentje:

Azért adtál támpontokat. Díjugrató verseny (ahol sikeresen szerepeltéál), 23 éves vagy, orosz edzőt, mesterszak... tudod, gugli a barátunk! ;)


De nem kell midnent komolyan venni, amit mondok...


...bár...

2012. nov. 21. 22:02
 99/117 anonim ***** válasza:
Hát te hülye vagy...
2012. nov. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/117 anonim ***** válasza:
Úristen, mekkora beteg majom vagy, Kérdező :D
2012. nov. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!