Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok ide járni de nem...

Nem akarok ide járni de nem foglalkozik vele senki. Hogy vegyem rá a szüleimet hogy elmehessek?

Figyelt kérdés
Egyszer tettem fel egy kérdést ahol azt mondták h beszéljek az igazgatóval h átrakjanak egy másik iskolába de tették meg. Ez egy gyűjtőiskola ahol 10-ből 9 cigány, mindig verekedések vannak, lopások, egymásról letépik a nyakláncot, őrökkek járnak a tanárok mert régebben fenyegették őket, van egy csomó kamera, alig lehet onnan kijutni. Itt tényleg minden olyan mint egy börtönben. Utálok ide járni mert ha valaki belém köt én nem hagyom magam utána meg jön mindegyiknek az egész családja ha meg nem figyelek rájuk akkor biztos félek tőlük és azért cseszegetnek. A magatartásom miatt kerültem ide meg azért mert nem úgy tanultam ahogy kellett volna de ez már nekem is sok. Szóltam a szüleimnek h inkább buszozok, vonatozok órákat csak menjek innen el de azt mondták h nem bíznak bennem és jó vagyok itt helyben. Hát akkor nem fogok bejárni. De akkor meg 30 igazolatlan után sittre is mehet a szülő. Mit csináljak? Tényleg nagyon szar ez a hely.
2012. okt. 18. 11:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Viselkedj és tanulj rendesen, ha azt látják hogy a jó irányba változol és úgy érzik hogy újra bízhatnak benned, akkor szerintem megengedik hogy másik iskolába menj, mást nem tehetsz, addig meg bírd ki.
2012. okt. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ja hogy most már tanulnál. Nos ez nem így megy, hogyha kutyasz@rba lépek, akkor visszalépek 2-t és, kikerülöm.


Legyél magántanuló, és akkor csak vizsgázni kell bemenni. Persze ha tanulsz rá, ha nem tanulsz akkor meg oly tök 8 hogy otthon vagy e vagy ott.

2012. okt. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Valahol a szülők is tehetnek róla,hogy ide kerültél,inkább beszélgetni kéne,nem ilyen módon fenyíteni.Próbálj meg minél többször beszélgetni velük.
2012. okt. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!