Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondanád a párodnak, ha...

Megmondanád a párodnak, ha úgy gondolod van egy rossz foga?

Figyelt kérdés
Persze akik évek óta együtt vannak ott más, de néhány hónap után nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni azzal h rossz a lehelete. Vagy hogy lehet ezt finoman?
2012. okt. 18. 15:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Simán megmondod és kész. Természetesen négyszemközt.
2012. okt. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 kovpet ***** válasza:
7%
Az én páromnak nem kell az ilyet megmondani, mert nem egy igénytelen csöves hogy másnak kelljen észrevennie.
2012. okt. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%

Nem kell neki meg mondani,mert nem egy igénytelen fogatlan cigány hogy ne venné észre hogy ha valami gond van...

Általában az igénytelen emberek nem vbeszik észre magukat..

2012. okt. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Megyek a fogorvoshoz ellenőrzésre, nem jössz velem?

Vagy: Te kihez jársz fogorvoshoz? Mennem kéne már ellenőrzésre, nem nem gyünk együtt? stb......

Pár hónap után ez még nagyon kényes téma, hisz úgy kell szeretned ahogy van.

Még nekem is óvatosan kell fogalmaznom amikor páromat akarom a dokihoz küldeni. Beverte az egyik első fogát régen, azóta mozog neki, ha nem vigyázna rá már kiesett volna. Sajnálja rá a pénzt, viszont fogatlan sem akar lenni. Én sem akarom h foghijas legyen elöl, viszont ezt így nem mondhatom neki, még 4 év után sem. Jó, persze, a lehellet más tészta.

Ha nem jön be amit fönt írtam és jobb ötletet sem kapsz, akkor kínálgasd sűrűn mentolos rágóval és cukorkával.

2012. okt. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%

Én nem akarom bántani a párod, tényleg távol áll tőlem, de ha ennyire a kapcsolat elején vagytok, biztos , hogy ő a megfelelő?

Az ember ilyen időbe még különösen figyel arra, hogy megfeleljen a másiknak!

Szerintem jel lehet, hogy figyelmeztetned kell egy ilyen kényes dologra, ami felett nem lehet átsiklani.

2012. okt. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondtam neki, de tudja ő is, csak nem mer elmenni :D De mondtam, hogy jövőhéten fogorvoshoz megyünk és kész.
2012. okt. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

Én biztos megmondanám!

Lehet ő nem érzi , mert már hozzászokott... valakinek meg csak szólnia kell! Ha megsértődik, akkor az őt minősíti!

2012. okt. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát, simán megmondod, és ennyi.
2012. okt. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

Vmiképpen mindenképp megmondanám.

Biztosan nem lapitanék. Egy idő útán majd elmegy a csókolózástól a kedved aztán majd néz, hogy mi bajod...

Mondjunk nem értem eddig, hogy csókolóztatok??? 4 hónapig nem érdekelt??? o.O

2012. okt. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a rossz fogaktól lehet rossz a lehelete.
2012. okt. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!