Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bátyámmal nem lehet bírni,...

Bátyámmal nem lehet bírni, hogy lehetne rendet tenni?

Figyelt kérdés

26 éves, de sehol nem tart az életben legalábbis ahol már a korabeli emberek tartanak, mindene a motorozás egésznapokat jön megy, versenyeznek tétekkel, és sokszor engem fenyeget meg sakkba tart, hogy ha nem adok neki benzinre, meg felvágott-ra meg üdítőre pénzt, akkor kitálal és megnézhetem magam

Mivel én még kapok családipótlékot, és volt hogy Ő vette fel, abból a 13ezerből le is nyúlta a felét, azt mondta egy szavam nem lehet mert tanulok és akkor mire kell a pénz, meg hogy új motoros bőrruha kell neki mert a térdén lyukas és szétégett a lábánál lévő rész

Nyáron a csizmáját is lopott pénzből vette majdcsak


Dolgozik de igazából az is olyan munka hogy magára elég a pénz, de itthonra jó ha egy 5ezrest ad, mondván hogy fürdeni kell

Írtó szétszórt, semmivel nem foglalkozik szerintem azt se tudja hány éves, ha nem mondják neki

Barátnő is csak olyan fogalomban merül ki nála hogy használja őket, utána jön a másik


Anyáék már nem is foglalkoznak azzal hogy hülye, mert kidobni nincs hova ugyanis minden pénzt elrak ha a motorjára nem kell semmi éppen, de ha valami rossz és venni kell újat, akkor lőttek a pénznek

Olyat hogy saját lakás szerintem az álmaiban ha lát, végülis nagy kertes házban lakunk így nincs lábalatt


Most nyáron alig tudtam venni új ruhát meg ami kellett, mert elment hetekre motoros fesztiválokra meg szórakozni, persze jó sok kézpénzzel amiben benne volt az enyém is


Van ilyen szemtelen családtagotok?

19/L


2012. okt. 18. 21:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nincs. viszont az én szüleim nem is tűrték volna ezt.

ez rajtuk múlik. aki pedig hülye, az fizesse meg.

2012. okt. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mivel tart sakkban téged? Én biztos nem adnék neki pénzt.
2012. okt. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekel. Szüleid nem is foglalkoznak azzal, hogy lehúz és fenyeget?!
2012. okt. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Érdekes módon anya azt mondja, nem halsz bele ha odaadot neki az a pár ezret, te itthon úgyis eszel naponta többször, neki meg megy a benzin mindig, de mondom nem mentség az hogy ingyen éljen és járjon rám mint a kútra mert ezt csinálja

Apu meg azon elvben hisz, hogy egyszer megadja apránként :) Mondom majd a második életemben esetleg de ebben biztos nem, annyit elkért elvitt, hogy hozni soha nem hozott hogy tessék adok amiért múltkor megszántál


Ők azért nem szólnak bele gondolom, mert tőlük nem megy el a pénz bátyám hülyeségére, és szüleim ezt nem érzik át


Egyszer dugtam el jobban egy kis összeget, de megtalálta azt mondta ha mégegyszer dugdosok előle valamit nagyon rosszul járok, azon csodálkozom hogy nem vert még meg

2012. okt. 18. 22:27
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
csak irigy vagy. van jövedelme döngeti a csajokat és motorozik.
2012. okt. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

"sehol nem tart az életben legalábbis ahol már a korabeli emberek tartanak"


vagyis nincs napi 8 óra rabszolgamunkája, hülye főnöke, frankhitele és két ordító kölyke. jó fej bátyád lehet, d*gnám :D


35/N

2012. okt. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

Bátyád for president! :D

24/l

2012. okt. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

"vagyis nincs napi 8 óra rabszolgamunkája, hülye főnöke, frankhitele"

Ezek elmaradnak az életéből, teljes mértékben :D

2012. okt. 18. 23:33
 9/13 anonim ***** válasza:
Tartsd a pénzed a bankban, ott nem találja meg :)
2012. okt. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Családi pótlékot kérd bankszámlára és ha keresel bármennyit, tedd rá egyből. Természetesen soha ne áruld el a bátyádnak a PIN kódot és mond neki, h motorra gyűjtesz, igazán megértheti, h nem adsz pénzt:) A bankszámla értesíőt is interneten kérd, ne postán, hogy ne lássa hogy állsz anyagilag.
2012. okt. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!