Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítségre van szükségem! Nem...

Segítségre van szükségem! Nem tudom miért de a bátyámmal megromlott a kapcsolatunk dolgozni szokot hétfőtől péntekig de most 2 hét szabad van neki. és nem foglalkozik velem eddig mindig mindent eggyütt csináltunk?

Figyelt kérdés
én ugyan olyan vagyok mint eddig de ő nem keresi a társaságomat ő30éves én 15 nem tudom mi lehet a baj.ki irtunk 1 filmet és gondoltam hogy szokás szerint eggyütt nézzük meg a családjával náluk én kérdeztem tőle hogy mikor nézzük meg és at mondta hogy majd megnézi a családjával..hmm.??
2012. ápr. 28. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális, hogy a saját családjával foglalkozik.
2012. ápr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt miért nem neki mondod el? Hogy szeretnél vele több időt eltölteni. Mondjuk lehet én sem venném szívesen, ha szeretnék a férjemmel és a gyerekemmel közös programot és mindig ott lenne velünk egy tini. Van saját baráti társaságod?
2012. ápr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
háát.. van de velük nem szivesen foglalkozok..amugy férfi a tesóm és ugy látszik megoldódott a problémám. tegnap egész nap együt voltunk.. sztem azért volt most ez a változás mert ausztriában dolgozott és gyomoridege lett és most nem rég mult el :D
2012. ápr. 29. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!