Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy válás esetén a gyerekek,...

Egy válás esetén a gyerekek, főleg a kamaszok miért dühösek és elutasítóak a szülők új párjával szemben?

Figyelt kérdés

Nem mindig áll fenn ez az eset, van, aki igen nyitott, elfogadó ebben a korban is.

De aki nem, az miért nem?



2012. okt. 19. 08:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az én szüleim is elváltak, így magamból indulok ki. Én pl hülyet kapnek, ha anyu beállítana egy vadidegen férfival, aki csak azért, mert anyám pasija, rögtön feljogosítva érezné magát arra, h ő neveljen engem. Persze annak örülnek ha anyu boldog lenne vele, de ne akarjon az apám lenni. Az igazitól sem viseltem el ha nevelni akart, hát meg egy idegentől. Pedig anyunak, miután elváltak volt pasija, de ő nem akart nevelni engem, ezért jóban voltunk, akkor meg csak 8 voltam.

18/L

2012. okt. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

szerintem ez nagyban függ az új kapcsolattól is. Én 12 voltam mikor elváltak, pár hónappal később mindkettőnek volt kapcsolata. Apa barátnőjét imádtam, egy kedves lány, csak 15 évvel volt idősebb nálam, nagyon jól kijöttünk.

Anya barátja is normális volt, de távolságtartó, csókolomot kellett neki köszönni, őt nem szerettem. De már 10 éve együtt vannak, és most nagyon jó a viszonyunk. (Apáék is együtt vannak, természetesen itt sincs gond)

Mindkét oldalon vannak mostohatesók, nem élünk együtt egyikkel sem, de baráti a kapcsolat.

2012. okt. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

# 11/12


Ettől szerintem mindenki hülyét kapna. Mármint ha egy vadidegen meg akarja mondani, hogy élj. Megértelek maximálisan.

2012. okt. 19. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!