Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezd elegem lenni a férjem...

Kezd elegem lenni a férjem méreg drága hobbijából. Tehetnék valamit?

Figyelt kérdés

A férjem mióta ismerem horgászik. Már milliókat költött horgász felszerelésekre. Nem szóltam érte soha egy szót se. Elmentek horgász túrára Romániába, Franciaországba, Angliába, Olaszországba stb. Alkalmanként néhány százezerért. Nem szóltam. Vett csónakot, vett terepjárót kizárólag horgászathoz. Nem szóltam.

Két éve viszont jött az új őrület. Saját horgásztó. Talált egy eladó tavat ami nagyon elhanyagolt állapotban volt. Megvette. Elkezdte rendbe tenni. Kikotorták, átalakították milliókért. Terep rendeztek milliókért. Halat telepítettek milliókért. Vett oda traktort, markolót, fűnyíró traktort milliókért. Kis faházat, stégeket épített rá milliókért. Vett egy csomó szerszámot még oda. Stihl gépeket, Viking fűnyírót, Gardena kéziszerszámokat szintén milliós nagyságrendben.

Ezt már nem lehet bírni. Minden pénzt arra a hülye tóra költ. De nem csinál ám belőle vállalkozást. Csak ő jár ki oda horgászni a saját kis birodalmába. Ami oké szuper dolog, de azért ez már eszméletlen sok pénzt felemészt.


Próbáljak tenni valamit, vagy hagyjam rá?


2012. okt. 19. 21:10
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
0%
Hát akkor csak gratulálni tudok,igazán bejött nektek az élet!Egyébként apa nem bölcsész.
2012. okt. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

21:45

"Csak éppen azt nem nagyon bírom,amikor valaki 8 általánossal többet keres,mint egy "értelmiségi" ember"


Látod ezért volt neked felesleges a diploma, hiszen más enélkül is többet keres nálad!

Te meg még mindig azt hiszed, hogy attól, hogy papírod van, már jár automatikusan a gazdagság is...

Tényleg egy büdös bunkó vagy!!!!

Meg irigy is!!

2012. okt. 27. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
0%
Honnan veszed,hogy lediplopáztam már te nagyész?Olvassátok már el,hogy mit írtam!Nem magamról nyilatkoztam,hanem egy családtagomról!Na de mindegy is,mert gondolom azért ugat az előző válaszoló,mert neki is sok pénze van,de tanulni b.szott!De persze mindenki csinálja úgy,ahogy akarja,én is úgy fogom!Az meg nem biztos,hogy irigy vagyok,mert lehet,hogy előbb adok pénzt egy hajléktalannak,mint ti!
2012. okt. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!