Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Vettem a barátnőmnek egy...

Vettem a barátnőmnek egy méreg drága nyakláncot ő meg csak annyit vágott rá hogy "Van már ilyenem! " és a polcára dobta. Haragudhatnék rá? 11/L

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek egy 10.000Ft-os nyakláncot amire 2 és fél hónapig gyűjtöttem. Eljött a szülinapja és elmentem a zsúrra. Odaadtam neki a nyakláncot (mellesleg először magamnak akartam megvenni azt a nyakláncot de eszembe jutott a szülinapja ezért neki adtam inkább), kinyitotta (láttátok volna mennyire izgultam) és a következőt mondta: "Már van egy ilyenem!" - de olyan megbántó volt. Erre 2 és fél hónap gyűjtés eredménye számomra elveszett. De meg sem köszönte. Jogosan haragszok rá?
2012. jún. 16. 12:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Én mérgembe vissza vettem volna tőle,és ennyit mondtam volna neki. hogy .."Én 2 hónapig gyűjtöttem a pénzt,hogy örömet okozzak neked. Mivel látom nem örülsz neki, akkor jó lesz nekem" Majd kisétáltam volna,és haragudtam volna rá..

Nem akarlak megbántani, de ez a lány messze nem tart barátnak téged..Ha annak tartana akkor egy sima téglának is örült volna..mert nem az számít mit kapunk hanem az hogy akitől kapunk valamit annak fontosak vagyunk..

2012. jún. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
87%
Jogosan.Bunkó volt,vszínűleg ki volt nyalva a feneke egész életében.
2012. jún. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

köszi!

am igen! mindig mindent megkap...és mondta egyik barátnőm aki még ott volt (én elmentem sírdogálni hogy 2 és fél hónap zsebpénze a kukába ment) hogy itt mondta ez a csaj hogy neki van jobb is. Felbírtam volna pofozni mármint a szülinapost. Én nem tudok zsúrt tartani mert a szüleim nem engedik de egy Boldog Szülinapot!-ot sem mondott tavaly!

2012. jún. 16. 13:08
 4/31 F Anna válasza:
100%
És még a barátnődnek nevezed??? Meg sem érdemli!
2012. jún. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
100%

Az ilyen nem barát, hagyd a francba.

Ha valamiért muszáj vele barátkozni, akkor mindig valami olcsó hülyeséget vegyél neki (vannak erre szakosodott boltok).

2012. jún. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
88%
Vedd meg neki a legolcsóbb tükröt,hogy nézzen bele.EZ A MEGOLDÁS!
2012. jún. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják bunkóságnak. Teljesen jogosan haragszol rá emiatt.
2012. jún. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen lányra nincs szükséged, keres jobb barátnőt.
2012. jún. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
100%
nem volt egy olcsó lecke! :/ Úgyhogy okulj belőle!!!
2012. jún. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még most szállj ki ebbőla "barátságból". Nekem a gyerekkori bartánőm ilyen, és csak mosr 20 évesen döbbentem rá, h mennyire lesz@r igazából, szóval nem is keresem a társaságát, és sokkal jobb így.
2012. jún. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!