Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a megoldás egy ellaposodott...

Mi a megoldás egy ellaposodott kapcsolatban?

Figyelt kérdés
21 évesek vagyunk,2 éve együtt.Ellaposodott a kapcsolatunk és nem tudom folytassuk-e tovább.Hétvégente tudjuk csak látni egymást a suli és a távolság miatt,akkor is max sétálunk vagy filmet nézünk,de korán sem turbékolunk mint a többi szerelmes pár.Barátom nem szeret kimozdulni,szinte unszolni kell,hogy valamit is csináljunk.Nyaralni se akar elmenni,holott én nagyon vágyom rá,nagyon nehéz időszakom volt.Látja,hogy sértődött vagyok,erre kérdezi mit tegyen,de mondom neki,hogy annak nincs értelme ha muszájból jön el,mert csak durcizik ,mint egy gyerek(ez volt tavaly és szilveszterkor is,ami nagyon rosszul esett)Úgy érzem nem bírom már tovább,édesanyám szerint miatta vagyok depis.Szerintem nagyon elbízta magát a kapcsolatunkban,elkényelmesedett,ellustult.Nem áll mellettem a nehéz időkben pl a vizsgáim idején,nem vigasztal,nem dob fel.Azt mondja már mindent megpróbált,neki nem megy.E mellett érdekes,de sértő beszólásai vannak ha próbálok valamit lendíteni a kapcsolatunkon.Elgondolkodom,hogy később így milyen lesz az életünk,ha együtt maradunk.Olyan se vele-se nélküle lett a mindkettőnknek első párkapcsolata.Mit tehetnék, a szívemre(együtt) vagy az eszemre(külön) hallgassak?Esetleg,aki ilyen helyzetben volt,mit tett?
2009. aug. 8. 11:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Igen,akivel meg lehet beszélni az más és akivel nem az idő pocsíkolás.Bocs!
2009. aug. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!