Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám rá van izgulva a barátnőm...

Apám rá van izgulva a barátnőmre, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel kb egy éve vagyunk együtt, de az utóbbi időben látom fateromon, hogy nyomul rá. Mindig bókol neki, egyszer "véletlenül" még a fenekét is letaperolta, facebookon ráírogat, szóval elég félre nem érthető módon csinálja. Én is látom és barátnőm is.

Már többször mondtam neki, hogy le kéne állni, de erre csak az a válasza, hogy beképzelem, meg hogy ő csak jóban akar lenni a "menyével".

Mivel tudom, hogy valaki úgyis megkérdezi, anyám nem él velünk, öt éves koromban lelépett egy családos pasival, azóta ő sem kíváncsi ránk, mi sem őrá. 45/F, 20/N, 21/F az életkorok.



2012. okt. 21. 14:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Férfi vagy,verd meg.
2012. okt. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
15%
Mármint az apád.
2012. okt. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
14%
Szólj anyádnak!
2012. okt. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Ezt a barátnőd tudja kezelni, ha ridegen és elutasítóan bánik apáddal - és ha letaperolja (még ha véletlenül is!), lekever neki egyet! :) Én ezt tenném! :)
2012. okt. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Állj a sarkadra. Nem azt mondom, hogy verd meg, de legyél határozott. Szedd össze a mondanivalódat, ne találjon mentséget a vén kecske.

Nem taperoljuk a "menyünk" fenekét például.

Az erkölcstelenségnek is van határa..fiunk barátnője pedig több mint tabu.

2012. okt. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
13%
4-es. Fordulatból visszakapnál egy jobbost. :)
2012. okt. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%
Ezért megérdemelne egy verést.
2012. okt. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Barátnődnek kéne nagyon egyértelműen a tudomására hoznia, hogy nem kell neki apád, és taszítónak tartja a közeledését. Azt már a helyzet ismeretében tudjátok mérlegelni, hogy célzásokkal (arra, hogy ő sose akarna semmit egy apja korabeli embertől), humorral (jaj, ne mondjon már ilyet, még azt hiszem, ki akar kezdeni velem) vagy határozottsággal (megmondani, hova nyúlkáljon) érdemes próbálkozni. De ha barátnőd nem fejezi ki egyértelműen, hogy ez neki terhes, ciki, kínos, zavaró, akkor apád abba a hitbe fogja ringatni magát, hogy neki is tetszik a dolog.
2012. okt. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

Azért nem minden 20 éves lány tudja kezelni az ilyen hülyeséget..

45 éves férfi elég dörzsölt már.

Nem azt mondtam, hogy hagyja magát, de a srácnak azért nagyobb tekintélye lenne "vitába" szállni a vén kujonnal.

2012. okt. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
Tényleg a barátnődnek kellene kezelnie... De ha tőled várja a megoldást, akkor nem tudsz mit csinálni, egyszerűen ne vidd oda. Mondjuk nem is értem, miért kell annyiszor találkozniuk, hiszen ezek szerint csak apád van ott, nem az egész családod. Amúgy ne hagyd, hogy az apád ilyen béna dumával kapcsoljon le, amikor nyilvánvalóan nem tisztel...Legközelebb veszekedj vele egykiadósat, hátha észbe kap... És költözz elmihamarabb.
2012. okt. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!