Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám féltékeny a barátnőmre...

Anyukám féltékeny a barátnőmre. Mit csináljak, mit mondjak neki, hogy ez megszűnjön?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akinek pici gyereke van. 2 éve élnek a városban, azóta nem sok igazi barátja lett, és nekem sincs sok. Most úgy érzem, ő végre nem az a lány aki háta fog támadni, és ő is ezt érzi.

Anyu sokszor megjegyzéseket tesz, hogy mindig velük lógok (a lánnyal meg a kisfiával). Néha vittem nekik gyümölcsöt. (Sokat szoktunk kapni nagyszülőktől, és én pl. a banánt nem szeretem, ilyenkor 1 szemet, azaz a részemet odaszoktam adni a kisfiúnak) Erre is azt mondja, hogy minek kell mindent elajándékozni? Nem hiszem, hogy heti 1-2 szem gyümölcstől lennénk szegényebbek.

Anyuék raktak el lekvárt, kértem egyet hogy vigyek nekik. Lett vagy 20-22 üveg, szerintem nem az az 1 fog hiányozni. Vittem a kertből paradicsomot (annyi van, hogy nem tudjuk kinek adni), arra is csak pofákat vágott, hogy én sosem kapok semmit.

Most egy kisgyerekes anyukától mit kellene kapnom? Mikor sütött sütit, vagy húsos palacsintát, hozott nekem is.

Nem azért adok, meg kedveskedek, hogy valami nagy dolgot kapjak tőle. Én annak is örülök, hogy a barátnőm, és valakinek ki tudom önteni a szívem.

Már mondtam neki ezeket amiket itt leírtam, de nem igazán érdekelte.


2010. aug. 24. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
sztem beszéld meg ezt a dolgot vele, ne hogy késöbb legyen belöle baj. mond neki azt hogy megkedvelted ezt a lányt és szeretnél vele jóba lenni és ne akadályozza meg a boldogságodat.
2010. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én anyám is ilyen. De nem csak az ismerősöktől (köztük barátnőimől is) sajnálja a dolgokat, hanem még tőlem és a testvéremtől is!
2010. aug. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!