Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok a barátnőmre....

Féltékeny vagyok a barátnőmre. Mit lehetne ezzel tenni?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm (27 éves), akire nagyon féltékeny vagyok. Ennek az az oka, hogy nagyon szép, nagyon kedves, jó a stílusa, egyszerűen akárhova belép, mindenki odanéz. Ráadásul nem is az a buta liba, tehát még azt sem lehet mondani, hogy a férfiaknak egy éjszakára kell. Sok csodálója van.

Tudom, hogy ez nem szép dolog és örülnöm kellene, hogy sikeres, de belül nagyon is zavar.

Amúgy viszonylag elégedett vagyok magammal, igyekszem kihozni magamból a legtöbbet, de amikor vele vagyok az önbizalmam egyenlő lesz a 0-val. Ha elmegyünk valahova, tuti, hogy 20 pasiból 19 őt nézi meg.

Hogy tudnám ezt kezelni?


2011. aug. 23. 22:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem legyél rá büszke és hadd lássák, hogy ő a tied és milyen szerencsés vagy :D
2011. aug. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az enyém? Én nő vagyok, nem a pasija.
2011. aug. 23. 22:19
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

Jajj, én is voltam ilyen szituba. Bár nekem nem a barátnőm, csak az ismerősi körben van, és megmondom őszintén én sem érzem jól magam mellette pont emiatt. Pedig erről ők nem tehetnek, csupán természetes szépségek.

De tudod mindenkinél van szebb, és jobb. Még nála is.

Igazából nem tudom mit tudnál tenni, hogy ne érezd így. Szerintem nagyon semmit. Fel a fejjel! :-)

2011. aug. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ennek általában nincs jó vége. Mindig benned lesz ez a féltékenység. Tudom, én is voltam így. Aztán más közegbe kerültünk, nem jártunk mindig együtt bulizni és így nekem is jutott a figyelemből.


Szerintem menj más társasággal is, mert nem tesz jót a barátságotoknak a dolog.

2011. aug. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg elég gáz, hogy így gondolkodsz, irigy, és féltékeny vagy valakire, de azért a barátnődnek mondod, és elmész vele erre-arra, mert mégis jó pasi mágnes, és hátha jut neked is lepattanó. Gratulálok!
2011. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
keress valaki olyat akinél te vagy szebb ;)
2011. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

nem értem ezt a lepattanós pasi dumát.... ha annyira jó lenne a kérdezőnek ez a felállás, miért írná ki kérdésnek? pont hogy háttérben érzi magát..

egyébként sajnálom, hogy így érzed, de teljesen megértelek.. szerintem is legyél vele kevesebbet. menj el másokkal, ott kapsz majd több figyelmet, és így nő az önbizalmad. hidd el, ha szépnek vagy szebbnek látod önmagad, sokkal több mindenki fog rád felfigyelni! még emellett a barátnőd mellett is :)

2011. aug. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Én fiú vagyok és az egyik barátommal van ez így nálam, de én nem vagyok rá féltékeny, hanem inkább büszke és szeretem a buráját, mellesleg nekem inkább növeli az önbizalmam, hogy nem a vesztesek táborával vagyok.
2011. aug. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom mit nyafogsz ezen, inkább tanulj tőle.


nekem is volt olyan lány, aki vonzotta a pasikat, még általánosban. Mindig csodáltam a tehetségét, hogy milyen ügyes, és hogy miért tudja elcsavarni a pasik fejét. Igaz, nem volt a barátnőm, de azt láttam mi történt a suliban. És képzeld, kicsit idősebb lettem, és egy csomó mindent utólag ellestem tőle. Tulajdonképpen örültem is neki, hogy volt példaképem pasizás ügyben :) Szóval ahelyett hogy sajnáltatod magad, inkább hasznot húzhatnál a dologból. Persze, lehet hogy olyan anyagból vagy, hogy semmi sem segít rajtad, ezt nem tudhatom. de azért nagyon kevés az olyan ronda nő, akin nem is érdemes változtatni.


32/N

2011. aug. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Annyit még hozzá tennék, hogy sok értékes és értelmes fiú véletlenül sem a barátnődnél fog kikötni, mert ők tudják, hogy felesleges energia pocsékolás lenne részükről olyannal kezdeni, aki úgy is majd egy jobbat fog majd megkapni.
2011. aug. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!