Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek hogy telt a gyerekkorot...

Nektek hogy telt a gyerekkorotok a szüleitekkel?

Figyelt kérdés
Én már szívesen elköltöznék, mert nem bírom velük, de sajnos még csak 15 éves vagyok.
2012. okt. 21. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Alig vártam, hogy felnőjek és ez az egyetem megkezdésével meg is történt. Az időm java részét nem itthon töltöttem attól kezdve, de én meg nagyon honvágyas vagyok, szóval ördögi kör.
2012. okt. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kicsit háttérbe voltam szorítva.
2012. okt. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én sokat melóztam mert állataink voltak, most egyetemre járok, még itthon vagyok és azzal piszkálnak hogy ennek meg annak a gyereke már dolgozik. Ezt leszámítva viszont szeretem őket, a viszonyunk is jó.
2012. okt. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem jól telt!Bár engem anyukám egyedül nevelt,de én mindig család centrikus voltam és még ma is,mert eléggé összetartó családunk van!:)
2012. okt. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Milyen jó egyeseknek. :-)
2012. okt. 21. 15:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát olyan furán, mert mindenki gyűlölte egymást, engem meg valahogy mindenki szeretett. Ez így érdekesen és nagyképűen hangzik, de tényleg így volt.
2012. okt. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nekem nagyon jol telt, igyekeztek mindent megadni amit tudtak,tanittatak, es sosem eroltettek ram semmit,amit en nem akartam! Persze voltak nezeteltereseink, de mindig megtudtunk beszelni mindent!

Szerintem lesz ido amikor visszamennel hozzajuk,es orulni fogsz hogy van kihez es hova!

2012. okt. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem ütöttek, mit a lovat, 15 évesen meg leléptem...
2012. okt. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

olyan rossz ezeket olvasni :(:(:(:(

nekem illetve nekem és a hugomnak csodálatos gyermekkorunk volt...jobbat egy gyerek se kívánhatna:) a szüleim a mai napig iszonyatosan szerelmesek egymásba, minket mindig is imádtak....a nagyszüleink úgyszintén, sőt az összes rokonunk....rengeteget foglalkozott velünk mindenki, rengeteg törödést és iszonyatosan sok szeretet kaptunk mindig is...a mai napig...semmi panaszra nincs okom...mindent megkaptam, amire szüksége van egy gyereknek...élményeket, emlékeket, törödést, biztonságot, szeretetet és ha luxus dolgokat nem is, de anyagi javakat is...szuper gyermekkorom volt:) jobb családot kívánni se kívánhatnék!!!

24L

2012. okt. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!