Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak az idegesítő...

Mit csináljak az idegesítő "anyóssal"? Zavaró vagyok számára, féltékeny?

Figyelt kérdés

Barátommal 4 hónapja vagyok együtt, kb heti 1x nagyon max 2x alszok náluk. A barátom 19 éves, nagyon szeretjük egymást, imádunk együtt lenni. Ő Pesttől 15-20 km-re lakik, most végzős, én suli mellett dolgozok, így marad a hétvége, amikor tudunk találkozni. Az anyja kicsit kiborítóan viselkedik, ugyan is mondta, hogy ő nem fog hozzánk alkalmazkodni, hogy a barátom mossa ki utánam a kádat, h a barátom és én csak péntek du+szombaton legyünk együtt. Most megkérdezte barátom a hosszú hétvége miatt h nálam aludhat-e, mondta az anyja h nem, mert az őt zavarná. Többször is összevesztek emiatt, barátom elakar fogadtatni, anyukája kicsit sznob, szerinte nincs közös témánk....

Barátommal előre tervezünk, komoly kapcsolatot, de ha az "anyós" beleszól, holott a barátom felnőtt ember és néha dolgozik is..

Mit tehetek?



2012. okt. 21. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért nem nálatok alszik a fiú?
2012. okt. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hívd át magatokhoz , tényleg zavaró lehet ha hetente 1-2 x valaki a nyakatokon van, hívatlanul..
2012. okt. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
"hogy a barátom mossa ki utánam a kádat," miért? te nem mosod ki magad után?
2012. okt. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem sznob hanem nem tetszik neki, hogy egy idegent kell minden héten kerülgetnie. Megoldás baromi egyszerű nem alszol ott.
2012. okt. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Miért nem nálatok alszik a fiú?

Nálunk is szokott aludni, ritkábban, mert az anyja szereti otthon tudni a fiát, nem sűrűn engedi (kell valaki, aki takarít stb..)



A kádról meg csak annyit, hogy de, kiszoktam, de nem minden fürdés után, lehet velem van a baj... :) És egy szót sem szólnék, ha az anyja maga után is kimosná meg mondjuk a barátom is, de hát nem így van. Szerintem nem csak nekem lenne kellemetlen a szitu...



Utolsónak: És akkor sose legyek ott, mert az anyja antiszoc és nyugtatót szed? Külön emeleten vannak, barátomnak külön szobája van, ott bent vagyunk, közösen vacsizunk vagy reggelizünk és elmegyünk otthonról. Egy percig sem kell kerülgetnie. Érdekes mód sem a tesóját sem az apját nem zavarom, sőt kedvelnek is ahogy látom, hallom.

2012. okt. 21. 19:19
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Az ő háza az ő vára. Nem tetszik a fiúnak költözőn el.
2012. okt. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Addig oké, hogy az ő háza... de szerintem a barátom bőven segített neki, ha nem is pénzben... de ebbe most ne menjünk bele.

Hidd el, költözne és fog is, amint meglesz az érettségije. Sajnos addig lépni nem tud, nincs állandó munkája.

2012. okt. 21. 19:24
 8/11 A kérdező kommentje:
És szerintem nem kért a barátom túl nagy dolgot tőle, csak annyit h hagyjon minket együtt lenni. Emelett bőven segít neki otthon, mellette tanul is, 4-5ös tanuló!
2012. okt. 21. 19:25
 9/11 anonim válasza:
56%
Szerintem nem nagyon fogtok tudni tenni ellene! Mi 10 éve vagyunk együtt! A 2. babánkat várjuk, ami az anyóst hidegen hagyja, a múltkor is nekem jött, majdnem fel lökött! Akkor lehettem 17 hetes terhes! Az idén házasodtunk össze, az esküvőnkre sem jött el! A ház a férjemé! Akkor ajándékozták neki, mikor már majdnem a fejükre dőlt az egész, csupa rom volt! Ő hozzá épített, minden pénzünket elvisz az építkezés, de még a havi kiadásokba se ad bele! pl. gáz, víz villany stb. NE VÁRJ CSODÁKAT!!! Mindenféle anyós!!!
2012. okt. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

De most mit kell itt izélni, hogy nyugtatót szed, meg antiszoc, meg igenis néha dolgozik a barátod és külön emelet blablabla. Ki nem szarja le, nem vagy neki szimpatikus, nem köteles senkit kerülgetni otthon.


Az meg, hogy nem "enged" el a barátodat, az nem az ő hibája, hanem a barátodé, aki 19 évesen nem jutott el odáig, hogy azt mondja, hogy pedig én elmegyek. Nem vagy neki elég fontos.

2012. okt. 28. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!