Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztis vagyok? Vagy tényleg...

Hisztis vagyok? Vagy tényleg idegesítő?

Figyelt kérdés

Most legyen a történet ez: Mivel így könnyebb megfogalmaznom:


Párom megígéri, hogy beszélünk egy időbe, de nem jön fel, hiába ígérgeti nem tartja be.

Nem idegesítő ez? Vagy csak én tudok szétrobbanni így a dühtől? Becsapva is érzem magam, hisztisnek is, türelmetlennek is, és úgy is, hogy Őt egyátalán nem érdekli, hogy mit ígért.

Kettőre megbeszéltük jön gépre, itt van lassan 3 és még mindig nem tudok róla semmit, de még 1 telefont sem emelt, hogy 'bocsi nem jó'

Hogy reagálnátok le a helyzetet?


(a dolgot kicsit átköltöttem, de az igazság tényleg ez amit leírtam)


2012. aug. 23. 14:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Idegesítő, igen. Nem várnék rá, aztán ha reklamál, megmondanám, hogy bocs, más dolgom akadt. Minden alkalommal kevesebbet várnék rá. Úgy 3.-4. alkalommal meg közölném, hogy sajnos nem tudunk beszélni, mert más dolgom van.
2012. aug. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Engem is idegesitene..multkor megbeszeltuk hogy x idoben talalkozunk, de o beult a moziba ugyhogy 2orat vartam ra, ehesen minden bajom volt. En baromi ideges voltam...
2012. aug. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Akkor most már legyél elérhetetlen a gépen, 2 óra régen elmúlt, ne hagyd magad, engem is idegesítene, mondd meg hogy a megbeszélt időben elérhető voltál. Ha meg megígéri, hogy felmegy hozzád és nincs ott időben, akkor menj el otthonról, ha ezután sem tartja be az ígéretét, akkor nem érdemes rá pocsékolni energiát, mert soha nem fog megváltozni.
2012. aug. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Nem túl szép húzás a párodtól,azért egy SMS-t küldhetne,hogy bocsi mégsem tudok a géphez ülni,vagy csak X idő múlva érek rá,ekkor és ekkor.Azért én nem lennék hisztis meg nem akadnék ki ennyire,bekapcsolva hagynám a gépet hátha közben megérkezik,de elkezdenék nézni egy filmet,vagy takarítani,tanulni akármit amit meg kell vagy meg akarok csinálni.


22/L

2012. aug. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát ez miatt a késés miatt még mindig szét robbanok...:@... Csak egyszerűen az, hogy annyira nem tisztel meg, hogy feldugja a képét, ha már egyszer megbeszéltük. Még Ő mondta, hogy jön, erre háromkor még mindig lesek, hogy mi van? Meg nem igaz, hogy egy telefont nem képes emelni, hogy na bocsi de nem jó majd 2 óra múlva'... akkor is ideges lennék, bár akkor az ember mérlegel, és akkor belátja, hogy lett szólva, de így...:@... Tuti leteremtem.
2012. aug. 23. 15:00
 6/26 A kérdező kommentje:
Igen erre gondoltam én is, hogy leírom a véleményem, hogy mit gondolok, lelépek, és utánam kaparhat, és kérhet bocsánatot, egy ideig dühös leszek. Nem szakítom meg a kapcsolatot vele, de megmutatom, hogy nem tűrök el mindent, ha valamit megígér akkor azt vagy betartja, vagy szól,hogy nem megoldható. Ennyi a minimum,hogy vezetékesről megcsörget (mivel az is van neki)
2012. aug. 23. 15:02
 7/26 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok, mióta vagy vele?
2012. aug. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Kort nem árulok el, mert befolyásol mindenkit. De 1 éve.
2012. aug. 23. 15:04
 9/26 anonim ***** válasza:
Egy év sok idő, hogy ilyen eszetlen legyen. Sokszor vanilyen?
2012. aug. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Nem vagy hisztis, csak nem esik jól a tapintatlanság - mint ahogy senkinek sem.


A hiszti az, ha a párod minden percét elrontod, mert mindenbe belekötsz és te keresed a konfrontációt.


Ez dehogy hiszti!

2012. aug. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!