Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleseg annyira bizik...

A feleseg annyira bizik magaban nem tudom miert?

Figyelt kérdés

A hazasagommal nincs gomd viszont valami zavar.

A felesegem 34 eves csinos ket gyermekunk anyukaja.

Dolgozik es otthon is mindent megcsinal.

De ha a tv ben latjuk vagy valahogy szobakerul a megcsalas mindig azt mondja hogy o soha nem bocsjtana meg nekem.

Nincs masodik esely. Gyorsan talalna maganak jokepu jolszitualt ferjet maganak.

Nem akarom megcsalni. De nem esik jol azt hallani hogy az esetleges valasunk utan o gyorsan ferjhez menne.


2012. okt. 21. 19:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
16%
34 éves anyuka nem talál könnyen új férjet, sőt még pasit se, tartós kapcsolatra. Szóval csak ijesztget téged, nyugi.
2012. okt. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%

Téged azzal akar távoltartani a mecsalástól, hogy azt mondja, nincs második esély. Ő viszont belegondol abba, hogy mi lenne utána és magát nyugtatja azzal, hogy hamar találna vkit.


Én már csak egy dolgot nem értek. Ha nincs probléma, akkor kreáltok magatoknak? Olyan dolgokon agonizáltok, ami meg sem történt.

2012. okt. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%

én 35 évesen, a válásom után simán találtam, többet is.. az egyikhez pedig hozzámentem, és szültem neki még egy gyereket.

Simán lehet találni pasit, olyat is, akivel boldogan lehet élni, csak önbizalom kérdése.


A feleségednek igaza van. Még jó, hogy nem bocsájtana meg. Én sem tenném.

Örülj neki, hogy nem egy teddkihadhűljön a nejed, hogy egy öntudatos nő.

Meg ugye, ha neked szabad megcsalnod (elméletben), neki is szabad új embert keresnie magának :D

2012. okt. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%

ja, most 42 vagyok, és ha elválnék netán, tudom azt, hogy megint simán találnék magamnak új társat.

Mert tudom, hogy mit érek.

A nejed is tudja.

2012. okt. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia, már bocsi, ebből a szempontból megértem a feleségedet.

Aki ennyire tisztában van magával, mint, amit leírtál szerintem tényleg talál mást.

Nem hiszem, hogy a 2 gyerek és a 34 éves lét annyira negatívan hatna ki.

Biztos magában, ez tuti a kisugárzásban is megmutatkozik.

(le lehet pontozni) :-)


Amúgy az előttem szólónak igaza van, ne kreálj problémát, ha nincs semmi :-)

2012. okt. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%

Az alapján, amit leírtál róla, és hogy van önbizalma is: igen, simán találna új párt!

És miért ne menne gyorsan újra férjhez, azt várnád, hogy sírja tele után a párnáját évekig? Inkább becsüld meg, és igyekezz minden erőddel megtartani, mert ha megcsalod, vagy csak elhanyagolod, bizony, könnyen előfordulhat, hogy önmegvalósító jóslattá válik a dolog!

2012. okt. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
48%
Hát igen, le lehet pontozni, de attól még a tények nem változnak :DDD Látszik, hogy mennyi esze van a lepontozónak...
2012. okt. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
12%
A feleség érzelmileg zsarolja a férjét. Ha ez nektek az önbizalom jele, akkor gratula.
2012. okt. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a problémád. Ha megcsalod, azaz elárulod, az a minimum, hogy minél hamarabb talál valakit aki megbecsüli. Mit kellene tennie?! Felvágni az ereit vagy évekig sírnia utánad miután elárulad?? Ezt kellene tennie?
2012. okt. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%

Miért is zsarolja érzelmileg? Mert elmondta a menetrendet? Ebben nincs semmi zsarolás. apuka ne kefélgessen félre, és nincs gond. Ilyen baromi egyszerű a képlet. Ha pedig félrelép, akkor anyuka megmutatja, hogy képes túlélni, sőt, még jól is érezni magát utána.

Ha neked ez érzelmi zsarolás, az már régen rossz.

2012. okt. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!