Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert ilyen velem a sajat anyam?

Miert ilyen velem a sajat anyam?

Figyelt kérdés

Hello! Az anyam az utobbi par honapban eleg szigoru velem.. Pl. Mert van az, hogy megszabja nekem hogy napi 2 orat gepezhetek, es ha tobbet gepezek akar 10 percel is, mar felhajtast csinal... Ezt azert nem ertem, mert mindig masra fogja hogy miert szabja meg a gepezest.. Egyszer arra hogy nagy lett a szamla (o hagy magautan minden elektromos keszuleket bekapcsolva, nem en..)

Maskor meg azt mondja hogy folyton gepezek.... Na en nem ertem mar.. Vannak barataim, eljarok itthonrol, napi 2-3 orat szabad levegon vagyok, jo a tanulmanyi eredmenyem, nem vagyok kialvatlan, segitek amikor mondjak, jol erzem magam a kozegemben.. Nemtudom hogy ezekutan velem hol a problema.


2012. okt. 21. 21:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem akarok bunkónak tűnni, de szerintem azért mérges, mert nincs ideje a kisgyerek miatt, és úgy van vele, hogy neked se legyen.
2012. okt. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
:/ es hogyan tudnam ezt helyrehozni?
2012. okt. 22. 08:05
 13/17 A kérdező kommentje:
Es azt nem is mondtam, hogy mikor a 8 eves unokaocsem itt van, akkor gepezik, amikor akar es akarmennyit.. Jah, es ha megunja, meg bemegy batyamhoz este 10-11kor gepezni, es 8 eves.. Na meg beszeljuk batyamrol.. 22 eves egyetemista sracc.. Amikor hazaer hetkoznapokon d.u 4kor, egybol be a gepet es kockul 11-12ig. Ha meg pl. hetvegen nincs dolga, hajnalokig gepezik, es felkel masnap d.u 3kor.. Megertem hogy neki van diplomaja, neki jar egy kis tisztelet.. De azert megis... Ra mert nem szol anyank soha?
2012. okt. 22. 08:15
 14/17 anonim ***** válasza:
Nagyon éretlen a gondolkodásod, és most ezt úgysem fogod megérteni de ha felnőtt leszel majd igen. Először is a bátyád felnőtt 22 éves, érdekes lenne ha neki beszabályozná. Amikor Te leszel 22 neked sem fog beleszólni. Az unokaöcséd pedig nem az ö gyereke, nem ö neveli, ha normálisak a szülei neki is szabályozzák otthon, de nálatok vendégségben van, ha Te lennél ö náluk az ö szülei sem szabályoznának be téged. Ez a velem nem törödik dologban pedig nem vagyok telejsen biztos hogy igaz mert a legtöbb tininek torz látásmódja van a szüleivel és az egész életével kapcsolatban. Ez életkori sajátosság, mindenki csinál olyanokat tiniként amire vissza gondolva huszonévesen fogja a fejét hogy huuu de hülye voltam. Ilyen az élet. a tinik lázadnak ha van okuk ha nem.
2012. okt. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem ertetted meg a mondanivalom lenyeget.. Mindegy, legyen neked igazad!
2012. okt. 22. 09:46
 16/17 A kérdező kommentje:
Na es egy masik pelda: unokatesom, (velem egyidos) hazaer sulibol, megtanul, aztan lemegy a haverjaihoz, este hazamegy, es meg orakat kockul.. Neki miert van megengedve? Nekem miert nem? Es teljesen normalis a csaladjaval a kapcsolata.. Tokeletes elete van, nekem nem.:/ nemtudom mert van ez igy ahogy.
2012. okt. 22. 10:18
 17/17 anonim ***** válasza:
SIMÁN BUNKÓ VAGY,AZÉRT NEM ENGEDI...INKÁBB TANUKÁLJÁL ÉS MAJD FELNŐTT KORODBAN TE A SAJÁT GYEREKEDET ENGEDED 24 ÓRÁN ÁT SZÁMITÓGÉPEZNI...
2013. nov. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!