Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek, hogy egyszer valaki...

Félek, hogy egyszer valaki elveszi tőlem a férjemet. Ti is szoktatok így érezni?

Figyelt kérdés

Normális kapcsolatunk van, boldogan élünk egymással, már van egy gyerekünk is de mégis úgy érzem, hogy egyszer majd megtetszik neki más nő és lelép vele. Ha emberek közé megyünk akkor a lányok/nők mindig megnézik. Én is így szerettem belé, egyszerűen olyan a kisugárzása, hogy jókedvű lesz tőle az ember ezért mindenhol szívesen látják. Olyan mint egy aranyos kisgyerek férfi testben, ehhez hozzá jön a helyes arc és a férfias test. Ő mindig azt mondja, hogy szerinte minden lány szép de neki csak én kellek. Ha annyi szép lány van akkor mi van ha egyszer mégis lecserél? Nem szoktam féltékenykedni, nem zavar ha másokkal beszélget de ettől mindig is féltem. Ez normális?

26/N


2012. okt. 22. 11:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem normális:) Mindenki érez ilyet, egy egészséges féltékenység, de ennél azért nem lpj tovább, gondolok itt hisztikre, meg telefonkontrollra.

Szeressétek egymást és bízz benne :)

2012. okt. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%

Nem, ezek a gondolatok egyáltalán nem normálisak, ez tipikusan az az eset, amikor valakinek nincs gondja-baja, akkor csinál.


Ha ezt állandóan emlegeted a férjednek, akkor elöfordulhat, hogy elhagy, de NEM azért, mert más jobbban tetszik neki, HANEM mert ezzel a hülyeségeddel elüzöd magadtól.

2012. okt. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem normális, igen. Egy pici adag féltés, illetve féltékenység még jót is tehet, ha a helyén tudod kezelni a dolgot. A féltékenység jó esetben arra ösztönöz, hogy ne ülj le és tedd ölbe a kezed azt gondolva, hogy innentől már semmi dolgod.


Használd okosan ezt az érzést, főleg, hogy a férjed azt mondja, nem kell neki más nő, csak Te. Ez nagy kincs, vigyázz rá!

2012. okt. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem szoktam mondani neki.
2012. okt. 22. 11:43
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ráérek ezen agyalni, ha vészhelyzet lesz. Ne mérgezd magad ilyen gondolatokkal.
2012. okt. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok ezzel, hogy ha akarják, akkor vigyék, ezek szerint nekem még jobb jár :))
2012. okt. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
Én azt nem értem, hogy miért mindig a nőknek kell félteni a férjüket? Én is házas vagyok, szerintem egyikünk sem mondható rondának, de mégis engem néznek meg a férfiak inkább. Úgy vagyok vele, hogy amíg engem mások is akarnak, addig nem kell attól tartanom, hogy a férjem elhagy egy másik nőért. Eleve nem mentem volna hozzá olyan férfihoz, aki mellett csak egy szürke nőnek érzem magam, aki otthon fortyog magában attól tartva, hogy egyszer egy bombanő elhappolja a férjét. Legyen már önbizalmad! Vedd fel a 15 centis magassarkút, szűk farmert, hajadat szárítsd be, karolj bele a férjedbe és élvezd, hogy nem csak őt akarják!
2012. okt. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem fogsz örülni annak amit irok,de nalam ez megérzés szokott lenni.Én ugyanezt éreztem a férjemmmel kapcsolatban és igazam is lett. Nem tudok benne megbizni a mai napig. Még van olyan ember akivel kapcsolatban nem érezetm ezt egy percig sem,és tudom hogy kevésbé hajlamos ilyesmire mint pl.a férjem.
2012. okt. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem félek, tudom, hogy soha nem hagyna el engem, ahogy én sem őt, annál sokkal jobban szeretjük egymást, és a kapcsolatunk is teljesen rendben van (jobb már nem is lehetne).
2012. okt. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, sajnos a sok szenny ami zúdul ránk a médiából és a világból, ha körülnézünk a laza erkölcs, a sok hűtlenkedés poligámia nyitott kapcsolat és egyebek mindenkiben kialakitja ezt az értést aki pedig elég ragaszkodó az szinte folyamatos frusztációban él emiatt. Mert oké, hogy a férjem ellenkezik de a nők annyira rámenősek hihetetlen sok a ribanc és ha rámászik a férjemre nem tudok mit csinálni (őszintén tudjuk a pasik mennyire imádják a szexet hány % utasitaná vissza és mondaná azt h bocs, de van feleségem és szeretem?? ) Szóval teljesen normális, hogy félsz abszolút együttérzek veled! A párunkat ezzel nyaggatni nem szabad, mert azzal tényleg más karjaiba kergeted.
2012. nov. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!