Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek, hogy egyszer valaki...

Félek, hogy egyszer valaki elveszi tőlem a férjemet. Ti is szoktatok így érezni?

Figyelt kérdés

Normális kapcsolatunk van, boldogan élünk egymással, már van egy gyerekünk is de mégis úgy érzem, hogy egyszer majd megtetszik neki más nő és lelép vele. Ha emberek közé megyünk akkor a lányok/nők mindig megnézik. Én is így szerettem belé, egyszerűen olyan a kisugárzása, hogy jókedvű lesz tőle az ember ezért mindenhol szívesen látják. Olyan mint egy aranyos kisgyerek férfi testben, ehhez hozzá jön a helyes arc és a férfias test. Ő mindig azt mondja, hogy szerinte minden lány szép de neki csak én kellek. Ha annyi szép lány van akkor mi van ha egyszer mégis lecserél? Nem szoktam féltékenykedni, nem zavar ha másokkal beszélget de ettől mindig is féltem. Ez normális?

26/N


2012. okt. 22. 11:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Sajnos azok a hölgyek is tévednek akik azt hiszik a bombajó külső képes megtartani egy pasit. Attól még simán elmehet egy szőke cicababával, ha a felesége egy bögyös, fekete démon is... főleg ha sokat ivott az meg már szinte fel is menti őket. SZERINTÜK...

Szóval sajnos a jó külső önmagában kevés!! Mindig lesz valaki aki szebb, okosabb, fiatalabb..

Egészséges gyanakvásnak lenni kell, de nem szabad hogy ez határozza meg a mindennapjainkat.

2012. nov. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én ezért választottam alapból ronda pasit, hogy ne akarják elszedni tőlem :)
2012. nov. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!