Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülök, ti hogyan fogadnátok...

Szülök, ti hogyan fogadnátok a hírt, hogy a 20 éves lányotoknak 30 éves barátja van?

Figyelt kérdés
2012. okt. 22. 19:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Miért 33%-os a válaszom? Mert én személy szerint nem állnék le 10 évvel idősebbel és még saját rossz tapasztalatom is volt?:/
2012. okt. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
én 19 vcoltam, barátom akkor töltötte a 30-at. :) imádják, már rég felkészítettem őket, hogy nekem nem lesz fiatal barátom, mert éretlenek, és a mai fiatalok zöme( tisztelet a kivételnek) egy értelmes szót nemt ud kinyögni a száján. 2éve lassan. Imádják. Okos, értlemes, normális. Szó szerint imdáják!
2012. okt. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
utsó: ezzel a hozzáállással nem is csoda, hogy a korban hozzád illők nagy ívben elkerülnek...
2012. okt. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!