Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudna a barátnőm jobbá...

Hogyan tudna a barátnőm jobbá tenni a kapcsolatát a szüleivel?

Figyelt kérdés
Segíteni akarok neki, a szülei nem igen foglalkoznak vele, nem is nagyon vannak otthon. Nem akarok most részletezni minden problémát, de jót tenne ha megjavulna a kapcsolatuk, ha többet beszélnének meg ilyenek. De nem tudom mit tanácsolhatnék neki. Hogyan érje el hogy a szüleivel többet beszélgessen, hogy jobban megbízzanak benne, meg persze neki is meg kéne a szüleiben. Meg hogy a bajaival merjen hozzájuk fordulni.
2012. okt. 22. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
És miért érzed, hogy ez a te dolgod? A másik, miből gondolod, hogy ennyi információ után, tudunk bármit is írni?
2012. okt. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem az én dolgom, de más nem teszi meg. És tudom hogy neki sokkal jobb lenne, nekem pedig ő a legjobb barátnőm. Segíteni szeretnék neki. Mit írjak le? Nem tudom mi az amit ha leírok könnyebben tudtok segíteni.
2012. okt. 22. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!