Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan szülő, aki megbánta,...

Van olyan szülő, aki megbánta, hogy gyereket vállalt?

Figyelt kérdés
Ne ítéljetek el a kérdés miatt, de arccal, névvel természetesen mindenki azt állítja, hogy az élete nem lenne teljes gyerek nélkül. De kíváncsi lennék, hogy van e olyan férfi, nő itt, akinek lett gyereke, és úgy érzi, jobb lett volna, teljesebb lett volna az élete gyerek nélkül? Nagyon sok szülő, legyen az anya vagy apa otthagyja gyermekét.. Kérlek legyetek őszinték.
2012. okt. 23. 22:14
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
Nem ítélkeztem és nem is negatív kritika kart lenni, csak egyfajta megközelítés.
2012. okt. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
57%

Na hát a kisgyerekes anyák külön fogalom :D


Te jó isten, képes vagyok kerülőket menni,csak ne találkozzak velük :DD


Némelyik rendes, meg normális, de a többi :D

Megáll az út közepén, meg unalmában leskelődik mindenkihez (ilyenkor szívesen megkérdezném miért van leokádva a ruhája, ha leskelődni ráér, érjen rá mosni is), megállnak babakocsival a járda közepén és neki áll feljebb, ha arrébb kell menni,szóval ááá, tragédia. Amit a boltokban művelnek a gyerekek az pedig megint más :D Tiszta nyál utánuk minden és a károkat meg fizeti a bolti dolgozó..


Szóval a neveletlen gyerekekre rettentően haragszom, de szerintem nem csak én, az anyjukra is, amelyik felsőbbrendűnek érzi magát és bunkóskodik mindenkinek.

2012. okt. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
47%

Attól akadtam ki egyszer, hogy a dilis kölykök arra voltak idomítva, hogy másokat fellökjenek a buszraszálláskor, hogy nekik legyen helyük. Szó szerint fellöktek, az anyjuk meg csak bíztatta őket. Legszívesebben lekevertem volna nekik egyet!

Meg visítanak az utcán, a szülők meg rá se szólnak, vagy éppenhogy, a gyerek meg vonyít tovább.

Úgyhogy elhiheted, hogy nem igazán szeretem más gyerekét, de a sajátomat én nevelhetem, normálisnak :)

2012. okt. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
47%
utóbbi pár komment: hát, ilyen szellemiséggel lehet tényleg jobb ha nincs gyerek, mintha valami kiégett keserű vénembereket olvasnék :D
2012. okt. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
Gát ja a szüleim, bár szerintem élvezik hogy rajtam vezethetik le a feszkót, szóval lehet hogy mégsem.
2012. okt. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
81%

Nézd, rám a "vállalt" nem igaz, mert a párom vállalta az én kontómra...nekem már csak akkor szólt, amikor betöltötte a terhessége a 3. hónapot.... és persze a családban telebeszélték a fejét a világ legótvarabb patkányirtó dumájával, ezzel a "majd ha a kezében tartja, majd megenyhül, mert a saját vére... stb" ... hát, persze nem jött be. Aztán még elnyüglődtünk együtt pár évet ami maga volt a földi pokol, mindkettőnk idegrendszere totál ráment... ma egy ilyen szituban a "taktikus" nőt minden egyéb gondolkodás és mérlegelés nélkül egyből megkérném, hogy akkor talán MOST fogja meg a kilincset az ajtó külső oldalán, és legközelebb a bíróságon, ha kell neki valami mert őszintétlen emberrel tárgyalás sincs és megegyezés sincs... lehet mindketten jobban járnánk....

A mai napig nem tudok nem indulattal gondolni rá, pedig huszonéves történet...

2012. okt. 24. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, néha felmerült bennem ez a gondolat..

Amit normális ember tagad, nem ismer be. De bizony, vannak az életnek olyan pillanatai, amikor úgy érzi,nyugodtabb, más lett volna az élete..

Mikor azt mondták, kis gyerek kis gond, kiröhögtem őket..Már nem tenném, mert tudom...Nem "problémásak" a gyerekeim, de évtizedekig (míg élek) aggódni értük, az már nekem sok.

Néha már sokk.

2012. okt. 24. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
25%

Ennyi antiszociális embert. A gyerekért állandóan aggódni és ez már sok? Bakker, a szüleidért nem aggódtál? Öld meg őket, ha ennyire bajos a féltésük.


Látom itt a sok kiégett vénembert (huszon-, és harmincas korosztály), jobb is, ha nem lesz gyereketek. Bár úgy is lesz, mert minden ilyen nagyszájúnak van. Majd úgy csináljátok, mint a 3. oldalon lévő ipse volt csaja, hogy eltitkolta a terhességét.

2012. okt. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
55%
Én írtam pár rossz véleményt a gyerekekről. Pon azért írtam, mert sokan írtátok, hogy azért nem szeretnétek gyereket, mert, hogy miket tapasztaltok az utcán. Én is tapasztalok sok rossz dolgot,, mégis úgy vagyok vele, hogy a sajátom nem fog idegesíteni, mert én nevelem, és szeretni fogom. Sajnálom, ha nem értettétek.
2012. okt. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
66%
#28 - "Majd úgy csináljátok, mint a 3. oldalon lévő ipse volt csaja, hogy eltitkolta a terhességét." - azt nem javaslom senkinek, a "volt csaj" a szakításunk után egy évvel öngyilkos lett, ha akarjátok, ez is lehet a történet része, egyik lehetséges végkifejlete...
2012. okt. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!