Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valami jelentősége?

Van valami jelentősége?

Figyelt kérdés
Másfél éve együtt vagyunk a barátommal 2 hónappal ezelőtt eljegyzett. Az ex barátnő 2-3 havonta megjelenik (felhívja, hogy még mindig szereti, üzenget neki közös ismerősök által stb) Most olyan lépést tett, ami szerintem már beteges, vett magának egy ugyan olyan gyűrűt amivel engem eljegyzett, egy az, hogy ez egy eljegyzési gyűrű, amit még soha nem láttam máson mert elég egyedi, tehát ez nem lehet véletlen. Mi a fenének venne ugyan ilyet?? Ez beteges kicsit megijedtem...
2012. okt. 24. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem foglalkoztok vele elöbb utobb rájön hogy értelmetlen próbálkoznia.

A közöny a legjobb megoldás,szerintem nincs annál fájóbb mikor kb letojják az embert.

2012. okt. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eddig én is így voltam vele, de mi lesz a következő lépés?! Nem tudom mit tegyek..barátom is azt mondta, hogy ne foglalkozzunk vele, de hát ez már túlzás, most telefonszámot váltott (nem emiatt) talán így abbahagyja... csak mi lesz a következő lépése....
2012. okt. 24. 14:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Honnan tudta, hogy neked milyen gyűrűd van? És te honnan tudod, hogy neki is olyan van? De ha lehet ilyet vásárolni, akkor annyira nem lehet egyedi. Egyébként a vőlegényed szokott reagálni a megkeresésére?

Egyébként nálunk is volt ilyen. A párom volt csaja felkereste és nyíltan felajánlott egy numerát neki. Ő megírta neki, hogy hagyja békén, többet ne keresse. Aztán engem keresett fel a volt pasim, én szintén ugyanezt megírtam neki. Azóta egyik sem jelentkezett.

2012. okt. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Van valami jelentősége?

-milyen szempontból? a pároddal való kapcsolat szempontjából nincs


Mi lesz a következő lépése?

-honnan tudjuk? menj el jóshoz, erre kb ezt lehet felelni


Lényeg: sz.rd le

2012. okt. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hajaj, én tudok cifrábbat... az esküvőnk előtti napon megjelent az ex. Anyósomnál voltunk készülődtünk,mire beállított, h hol a sógornőm,mert neki lelki támasz kell,most jött a kórházból. Felvágta az ereit... hát nem sikerült,mint kiderült. Én kiakadtam,férjem hazajött és elküldte a búsba... addig meg éjjelente hívogatta,sms,,stb....
2012. okt. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Közösségi oldalon látszanak a gyűrűk mindkettőnknél.

Párom szempontjából úgy érzem nincs félnivalóm ő is megmondta, hogy hagyja békén. Csupán ijesztő...

2012. okt. 24. 15:14
 7/7 anonim ***** válasza:
én anno megsajnáltam az exet, először közöltem vele, hogy hidd el, ha bármit akarna tőled felhívna, tudja a számod, szóval ne reménykedj, és tiszta részrehajló voltam, átéreztem a fájdalmát és ezt éreztettem vele, szóval vigasztaltam egy kicsit mert szüksége volt rá. utána úgy eltűnt, hogy már a nevét sem tudom.
2012. okt. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!