Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tálaljam a szüleimnek,...

Hogyan tálaljam a szüleimnek, hogy barátom van?

Figyelt kérdés
16 vagyok, és tudják, hogy nem vagyok szűz. Nem veregettek vállba amikor megtudták, előtte nem is tudták, hogy nekem van barátom, de már mindegy. Megbántam, nem tudok ellene tenni, legfeljebb tanulok belőle. Most új barátom van, a srác(18) nem éppen olyan akit nekem szántak, de én szeretem. Ismerik őt, és a családját, bár nincsenek jó véleménnyel róluk, szoktak beszélgetni, és a "felszínen" jóban vannak. Az a gond, hogy nagyon konzervatívak, és nem sok az esélye hogy támogatnának minket. Mit tegyek? Nem akarok titkolózni, de egyszerűen megfulladok tőlük.. Vele akarok lenni, boldogtalan vagyok nélküle. Minden barátnőmnek kapcsolata van, mindegyiknek a szülei megengedik hogy egymásnál aludjanak meg ilyesmik.. Mit mondjak nekik? nem tudom hogy kezdjek bele.. :(
2012. okt. 24. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Először is ne azért legyen barátod és ne azért akarj ott aludni nála, vele lenni mert a barátnőid így tesznek hanem azért mert te úgy szeretnéd.

A "tálalás" legegyszerűbb módja ha szólsz nekik: anyu, apu szeretném ha tőlem tudnátok meg, hogy van barátom. Ismeritek, a neve xy. Tudom, hogy nem vagytok jó véleménnyel róla de kérlek fogadjátok el. Nem szeretnék a nézetkülönbségek miatt a hátatok mögött bujkálni ezért úgy éreztem, hogy ezt tudnotok kell.... Vagy valami hasonló.

2012. okt. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a választ, nem rájuk akarok hasonlítani, csak azt akartem ezzel mondani, hogy mások szülei nyitottabbak .. :( hát megpróbálom, bár előre félek
2012. okt. 25. 14:24
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

"Minden barátnőmnek kapcsolata van, mindegyiknek a szülei megengedik hogy egymásnál aludjanak meg ilyesmik"


Szóval ha a barátnőd szülei beleugranak a kútba, akkor te a saját szüleidtől szó nélkül elvárnád hogy ők is ugorjanak utánuk? Amúgy kit érdekel hogy a többieknek mit engednek meg és mit nem! Az az ő dolguk, az meg hogy neked mi van megengedve az meg a ti dolgotok.


Majd ha jön a baba 18 évesen, és a drágalátos nem jó hírű pasid lelép, akkor majd megtudják!

2012. okt. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mindenki magából indul ki, mi nem vagyunk szellemi fogyatékosak, tudjuk hogy kell védekezni :) te valószínűleg nem, ha ez az első reakciód a helyzetre.
2012. okt. 25. 17:05
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Védekezés megy, de látom a beszélgetés nem. Szóval ne oszd az észt kislány!
2012. okt. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Arra van eszed hogy összefeküdj valakivel, de annyi ész már nincs hogy ezt mégis hogy beszéld meg a szüleiddel!
2012. okt. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
te meg olvasni nem tudsz.. szeretném megbeszélni de félek hogy csak rontok a helyzeten és eltiltanak Tőle..
2012. okt. 25. 17:49
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Összefekvést nem tudták megtiltani 16 éves létedre, akkor az eltiltást meg tudják akadályozni? O.o


Talán össze kellene szedni a nem létező bátorságodat és eléjük állni, és elmondani nekik hogy mi van.

2012. okt. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!