Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek abban a helyzetbe...

Mit tennétek abban a helyzetben aha az apa terrorizálja a feleségét és gyerekeit?

Figyelt kérdés
Nincs hova menni,tűrni kell de már nem bírjuk,idegileg teljesen kikészültünk ,Hova kell ilyenkor menni vagy kihez?

#félelem #rettegés #terrorizáció
2012. okt. 25. 11:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Beadod a válókeresetet, kéred a kizárólagos lakáshasználatot, a gyerektartást és közben te is dolgozol.
2012. okt. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De nagyon dilis az apám mert képes ránk gyújtani a házat és nagyon félünk tőle.Azt mondja takarodjunk a házból meg ilyenek, nincs pénzünk válásra.Mivel kettőjüké a ház el kéne adni ahhoz hogy kifizesse a ház felét.Mit tegyünk?
2012. okt. 25. 12:08
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, nincs olyan csodaszer, amitől erőfeszítés nélkül megváltoznak a dolgaid.

Vagy megszoksz vagy megszöksz.

Ha nem bírjátok tovább, akkor el kell válni. Igen nehéz lesz, igen padlón lesztek, igen szegények lesztek...de aztán majd idővel felálltok és rendejön minden.

Vagy pedig maradtok és tűrtök és reménykedtek, hogy nem gyújtja rátok a házat.

2012. okt. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

A feleség helyében feliratnék magamnak erős nyugtatót dokival, és utána azzal kezdeném el etetni az apát, ha az apa rendszeres alkohol fogyasztó, ezt is figyelembe venném az adagolásnál. Én már láttam szépen gyógyszerezett alkoholistákat, lehet hogy az agyukat és szervezetüket hosszú távon ez is károsítja, viszont a körülöttük élők életére nagyon pozitívan hat.


A legtutibb új módszer (persze demokratikus világunkban ehhez is kell az alkoholista hozzájárulása, mert gyakorlatilag szinte lehetetlen valakit kényszergyógykezelésre küldeni) az hogy bőr alá pl. fenékbe beültetnek gyógyszert tartalmazó implantátumot, amiből naponta meghatározott mennyiség kerül véráramba, gyakorlatilag nem tudja így a páciens a gyógyszer beszedését elmulasztani.

2012. okt. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha anyukád elválik, akkor lesz vagyonmegosztás is, ha apukád nem fizeti ki a hát ráeső részét, akkor lehet a házat kényszerétékesíteni és annak az árát felezik majd. De ez hosszú idő, szóval ne számítsatok ebből hamar pénzre. Ti hány évesek vagytok, anyukád mivel foglalkozik?
2012. okt. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

én 23 öcsém 21 anyum nem dolgozik ő ápolásin van mamámmal.

Mennyibe kerül egy válás körülbelül?

2012. okt. 25. 12:48
 7/14 anonim ***** válasza:

"ma 12:15"


ilyen csak a mesében van,hogy minden jó,ha a vége jó

miből ennének,ruházkodnának?

emberek kerülnek utcára így

2012. okt. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"én 23 öcsém 21"


ti dolgoztok?


esetleg iskola mellet vállalhatnátok vmi könnyebb munkát

árúfeltöltő,Mc Donalds,...stb

kapjatok mindketten minimálbért,már az is elég egy albérletre,a többiből meg esztek

2012. okt. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm hogy ilyen könnyen veszitek a kérdést,persze tisztelet a kivételnek.Tesóm dolgozik igen de csak közmunkán nekem sincs állásom egyszerűen nincs munka a Keleti régióban .
2012. okt. 25. 13:49
 10/14 A kérdező kommentje:
Egyikőnk sem tanul már !Munkát keresnék de nincs ha apám el is válna öccsémel ketten eltudnánk tartani ezt a nagy házat.
2012. okt. 25. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!