Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalok! (Szüleiknél lakók)...

Fiatalok! (Szüleiknél lakók) A ti szüleitek szoktak veszekedni? Milyen gyakran/durván?

Figyelt kérdés
2012. okt. 25. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én anyámmal és párjával élek együtt.

A szüleim ritkán veszekednek. Ami abból áll, hogy anyám "bekattan" vagy ahogy a fogadott apám mondja mindig "rá jött az 5 perc anyádra, menekülj" Szóval anyám hisztizik egy sort, a párja ha rossz passzban van akkor kiabál vele, majd anyám ajtót csapkod. Ha jó napja van a párjának akkor kineveti, megvicceli, utánozza anyut, és a végén elröhögik magukat. De ritkán vannak ilyen balhék amik sokszor tök viccesek. Durván sosem vitáznak, sosem verekedtek vagy ilyesmi... Amikor anyura rájön az 5 perc és mondjuk én is pipa leszek, visszafeleselek, akkor jön a fenyegetőzése:

- előveszem a kis sámlit, rá állok és felképelek! Ne akard hogy létrára lépjek!!

Ilyenkor röhögök, és elé állok..- Na gyere kicsi törpém üssél..ÓÓÓ üss baby..(jó 1 fejjel magasabb vagyok nála) Persze sosem ver meg, sőt a végén elröhögi magát, majd legyint hogy ma nem ér rá megverni..

Jó fejek..

20/f

2012. okt. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Régen sokadt balhéztak, mostanában nem annyira. Általában eléggé el szokott durvulni a helyzet, bár fizikálisan sosem bántalmaztás a másikat. De azért megy/ment rendesen az üvöltözés. Akkor a legrosszabb, amikor mindketten részegek...
2012. okt. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez az élet része...

Ha eldurvul, az viszont nem normális.

2012. okt. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk rég volt balhé azokhoz a nagy veszekedésekhez képest,amik pár éve voltak.Utóbbi időben inkább velem balhéztak.
2012. okt. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyémek nem szoktak, habár pár éve nem ezt válaszoltam volna. Akkoriban szinte minden nap, nagyon csúnyán, kiabálva. Persze mi más okból, mint az ital és a pénz... Jött egy nagy érvágás, azóta beszélgetni se tudnak igazán. :(
2012. okt. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!