Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is megcsal a férjem?

Szerintetek is megcsal a férjem?

Figyelt kérdés
Szerintem igen, ő azt mondja, csak barátok. A történet bő két éve kezdődött. Említést tett róla, hogy a munkahelyén, az anyagbeszerzésen van egy helyes kis nő, néha, amikor kevesebb munka van, szoktak beszélgetni. Eddig oké, nincs is vele semmi baj, én is beszélgetek munkatársakkal. Egy rossz szót se szóltam. Talán ezért, hogy nem hisztiztem (nem tudom), de hirtelen minden a Katiról kezdett szólni. A Kati így, a Kati azt mondta, a Kati, a Kati, a Kati... Ha viccesen mondtam, hogy "nini, egy hosszú szőke hajszál a ruhádon", a válasza az volt, hogy az nem lehet, mégha rövid szőke hajat találtam volna, talán... Ez már kezdett zavarni, mit tagadjam. Aztán eljött a karácsony, látom, hogy elbújik a telefonjával sms-t írni. Kérdeztem, kinek írt, azt mondja, a tesójának. Ná persze, gondoltan, akkor miért bújtál el? Amikor nem látta, megnéztem: címzett Kati. Sms kitörölve. Persze nem hagytam szó nélkül, szép kis karácsonyunk lett. Nem az sms miatt, hanem a bújkálás és hazugság miatt. Tagadott mindent, azt mondta, hogy csak barátok. Nemsokra rá kiderült, terhes vagyok. Megbeszéltük a dolgokat, biztosított róla, hogy csak barátság van közöttük. Megnyugodtak a kedélyek, Kati témát kerültük. Azóta egy éves a lányunk, igyekszem nem féltékenynek lenni, és nem belenézni a telóba. De! Kb. egy hónapja, egy beszélgetésnél közölte: férfi és nő között márpedig barátság nem létezik. Visszakérdeztem, újra mondta, és közben furcsán fátyolos lett a tekintete. Nagyon, nagyon szomorú lettem, de nem mertem rákérdezni. Azóta mindennap megnézem a telefonját, napi 6-8 sms-t váltanak Katival. :( tartalom kitörölve. nekem kb. havi egyszer ír, megkérdezi mi van a lányunkkal. Szerintem megcsal, de nem tudom, rákérdezzek-e, úgyis tagadná, és még én lennék az aljas, hogy belenéztem a telóba. Szerintetek?
2012. okt. 25. 19:54
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem nem, akkor a létezéséről sem tudnál, szerintem akiről beszél attól nem kell félni.
2012. okt. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%
Hát szegénykém, ez azt hiszem nem kérdés.
2012. okt. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
100%
Megcsal.
2012. okt. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
100%
Napi 6-8 sms? WTF??? Ez akkor is sok, ha nem csal meg.
2012. okt. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
95%
Egyértelmű. Nekem is van férfikollégám akivel jóban vagyok, nem munkaidőben is váltottunk már sms-t ha volt rá ok, de nem napi 6-8-at, hanem havonta/kéthavonta egyet.
2012. okt. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
94%
1.-nek: azért ez így egy az egyben nem igaz. Attól függ, "Kati" mit akar? Férjemnek is volt ilyen "barátja", egy ideig én is hallgattam szegény nő szomorú életét, míg egyszer csak kivertem a balhét, elkaptam a nőt is. Lehet, hogy utolsó pillanat volt. Helyreráztuk a házasságunkat. Kérdezőnek: ne nyugodj bele. nehogy késő legyen, mire lépnél.
2012. okt. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
45%

szerintem meg nem de rossz jel hogy szo sincs a holgyrol.

Most vesd be magad kenyezztesd csabitsd el hagy erezze magat ferfinak otthon Vard gyertyafenyes nappalival szep ruhaban vacsoraval tancolj vele szeressd.Akkora buntudata lessz akkor kitalal mindent.

2012. okt. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
95%

Szia!


Jajj istenem, csak kitartást kívánok! Szerintem-bár én is paranoniás tudok lenni-megcsal. Napi 6-8 sms nem kevés és minek azt kitörölni!?

2012. okt. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
78%
Hát szegénykém, ez azt hiszem nem kérdés.
2012. okt. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
94%

Jaj véletlen kétszer ment el amit írtam.

Tapasztalt félrelépőként ( na most jó le leszek pontozva, de vállalom) mondom, hogy ha beszélt a csajról otthon, az sokkal veszélyesebb mintha nem szólt volna a létezéséről. Másodszor. Amikor beszámolt róla, akkor még valószínűleg nem volt semmi, csak időközben jól összemelegedtek. Harmadszorra. Az, hogy törölte az sms-eket, egyértelműen mindent elmond. Ha nekem nincsen titkolni valóm, akkor ugyan nem törlök sms-t. A bújkálás és hazudás szintén egyértelművé teszi a dolgot. A kérdező könnyen ki tudná deríteni az igazságot ha ráállna a dologra, de a férjnek nem szólna semmit, úgy csinálna mintha semmi sejtése nem lenne. Könnyebb kiugratni a nyulat a bokorból mint ahogy az ember gondolná.

2012. okt. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!