Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség, anyukámat szeretném,...

Segítség, anyukámat szeretném, ha megértené, miért teszem most, amit teszek, de most, hogy már elérkezett a tettek ideje is, képtelen elfogadni, mit tegyek, hogy ne önmaga elleni támadásnak és cserbenhagyásnak fogja fel? Mikor fog megenyhülni?

Figyelt kérdés
Apám sajnos anyut és engem is lenéz, semmibe vesz mindkettőnket, neki öcsém, a fiú gyerek a mindene. Én nem bírom tovább elviselni, amit anyuval és velem tesz, anyut már bezavarta egyszer elmegyógyintézetbe, én nem akarok oda kerülni, de engem is próbált kikészíteni, már határra jutottam, nem akarom, hogy én is oda kerüljek. Szeretném, ha anyut is tudnám segíteni, de ez csak úgy megy, ha nyugodt légkörben élek legalább én, hogy be tudjam fejezni a tanulmányaimat idegi bántalmazás nélkül (sokszor már akadályozott), hogy úgy tudjak dolgozni, hogy az apámtól elszenvedett stressz ne hasson ki a munkámra (sokszor már hátráltatott). Most meglett az albérlet, megoldom akkor is, ha nélkülöznöm kell egy ideig, de anyu most úgy érzi, cserben hagytam, ő nem mer lépni, ő jobban fél apámtól. Nem megyek messze, csak néhány utcával arrébb. Nem azért megyek, hogy anyut cserbenhagyom, de ő most megsértődött, és közölte, hogy "nincs lánya". Írjam meg egy levélben? Vagy mit csináljak? Nem az életéből tűnök el szó nélkül, csak menekülök apám elől, aki az orvosomat is hívogatta, és azért váltok háziorvost is, hogy apám ne kényszerítsen egy orvost se arra, akit ismer, hogy szegje meg az orvosi titoktartást, mert apámtól ez kitelik.
2009. aug. 9. 21:33
 1/9 anonim válasza:
Hu hát nagyon nehéz ügy. De amit leírtál ezt elmondhatod szószerint anyukádnak is. Remélem megoldódik a probléma!
2009. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Anyu kb. egy órája tudta meg, akkor jöttek haza valahonnan, én akkor tudtam meg, mikor nem voltak itthon, nem akartam titokban csinálni, azt akartam, hogy tudjon róla, de azóta, amióta tudja, szid, és nem beszél velem. Nem így akartam, de számítottam arra, hogy ez lesz :-( Nem tudom, mi lesz, de én apámat tényleg nem bírom tovább elviselni, és anyu se, csak őt apám már 27 év alatt eléggé megfélemlítette.
2009. aug. 9. 21:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Vidd el anyukádat is az albérletbe, és vigyázz rá! Apudat kéne elmegyógyintézetbe küldeni..
2009. aug. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vinném, de harmadiknak megyek 2 másik lakó mellé egy szobába.
2009. aug. 9. 22:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először magadon kell segítened, csak utána tudsz anyukádon. Szóval költözz csak el, éld az életed.
2009. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Meghogy kijelenti hogy nincs lanya???? Milyen anya az ilyen, az o dolga lenne megvedeni a csaladjat, a gyerekeit. Az O hibaja (is), hogy az apa ilyen, illetve, hogy nem tesz ellene.


Milyen anya az ilyen, hagyja hogy terrorban eljenek a gyerekei? Neki kellene bocsanatot kernie toled.


Tiszta monika show az egesz...

2009. aug. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
22:42 - Anyu nagyon sokáig volt pszichés beteg, apám ezzel folyamatosan visszaél, nem hibáztatom anyut, csak szeretném megnyugtatni.
2009. aug. 9. 23:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnállak.

Tényleg nincs jobb ötletem, bocsi, de beszéld meg anyukáddal. Aztán valahogy éld túl ezt. Ha magadon segítettél, segíts rajta is. :\ De addig...

2009. nov. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ő sincs az apukádhoz bezárva, hozzád költözhetne mondjuk. Egyébként is miért segítene rajta az, hogy vele szenvedsz?
2009. nov. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!