Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ötödik házassági évfordulóra...

Ötödik házassági évfordulóra vennétek férjeteknek valami ajándékot? Ha igen, akkor mit? Vagy hogyan ünnepelnétek meg?

Figyelt kérdés
2012. okt. 27. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Finom vacsora, gyertyafény, bor, szexi fehérneműben várva. :)
2012. okt. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

#1: Kissé elcsépelt. Minden születés/névnapra a feleséget/barátnőt kapni más-más fehérneműben.. Ez egy tök átlagos nap forgatókönyve-mintha a csinibaba meg sem akarná erőltetni a buksiját,hogy kitaláljon valamit,ezért szexet "ajándékoz"..


Páros tandemugrás vagy olyan dolgok,amikben nem vagy csak nagyon ritkán van részetek.

2012. okt. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Magatokat közös pénzből ajándékozzátok meg. Ha alacsony a költségvetés, akkor egy otthoni ünnepi vacsora. Ha nagyobb, akkor egy wellness hétvége.
2012. okt. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2-nak: A romantika soha nem lehet elcsépelt.

Én annak nem vagyok a híve, hogy évfordulóra, valentin napra nagy értékű ajándékot ajándékozzunk (arra ott a születésnap és a karácsony), de ettől még nem minősítem negatívan a Te ötleted. Nem vagyunk egyformák.

2012. okt. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Néhány napos pihenés,valami szép helyen.Nálunk minden évben ez az "ajándék".
2012. okt. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
"Kombiné, kombiné, csipkés kombiné..."
2012. okt. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kálmán Ferencné válasza:
Vacsora egy hangulatos vendéglőben!
2012. okt. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!