Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom miért van ellenem...

A családom miért van ellenem nagyobb volumenű kérdésekben?

Figyelt kérdés

mama hazudik rólam(szerinte azért nem dolgozom, mert ő havonta ad 2000 Ft-t szívességből, ajándékba..)

anya nem ajánl be oda, ahova kimondottan munkaerőt keresnek és az ismerőse - és még meg is felelek a feltételeknek...

apa mindig a páromnak ad igazat, akkor is, ha nincs igaza

tesóm nyomul a vőlegényemre


nos most épp új életet kezdek. az új barátomat be sem merem már mutatni, mamához nem merek felmenni, anya ismerősével nem erőltetem az állást


hogy éljek így? menjek egy szigetre lakni?


2012. okt. 28. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Tesód nyomul a vőlegényedre, te pedig az úja barátod miatt aggódsz?-szép kis család lehettek.
2012. okt. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
költözz albiba.
2012. okt. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Nekem az jutott eszembe, hogy

" Miért vagyok a családom ellen a nagyobb volumenü kérdésekben?"

2012. okt. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

A nagymamáddal ne fogalalkozz. Valószínűleg egy rosszindulatú megkeseredett vénasszony. Ha lehet inkább ne fogadd el tőle a pénzt, így nem tud mire fel pampogni.

Anyukádat próbáld megérteni, nem jó, ha családtagok egy helyen dolgoznak. És még szívességet is kérne valakitől az érdekedben, utána befoghatná a száját a munkahelyén, nem jó az ilyen megalkuvás. Próbálj inkább önállóan találni munkát.

Ha jól értem a vőlegényeddel már szakítottál, ha új barátod van. Tehát a nővéreddel nincs most mit lerendezni. De azért szólhatsz neki, hogy az új pasidra ne nyomuljon. Akár le is ribancozhatod, úgy hatásosabb lesz a szöveg.

2012. okt. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja, látom, hogy nem anyukád munkahelyén lenne a meló, de akkor sem jó, ha az ember szívességet kér.

Ha megfelelsz a feltételeknek, próbáld meg egyedül, minek kéne akkor téged beajánlania, ha még keresik is oda az embereket? Akkor biztos, hogy bejutsz majd. Nem is értem eddig miért nem próbáltad meg? Minek vársz anyukádra?

2012. okt. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

exvőlegényem, bocsi

amúgy mindenhova adok be pályázatokat, még külföldre is, csak azt veszem észre minden normális helyen protekcióval dolgoznak (volt, hogy ilyen alapon rúgtak ki egyik helyről, hogy a társtulajdonos betegye a lányát...)

és könyvtárban a "hogyan keressünk állást" könyvekben első, ismétlem első helyen áll, a kapcsolatrendszer építése...

2012. okt. 28. 17:53
 7/8 A kérdező kommentje:
tesóm egyszerűen letagadja, hogy nyomul, ha szólok, még én jövök le égőnek..amúgy meg nem tévedek, ismerem, elvégre vele nőttem fel, hogy mikor nyomul, mikor nem...
2012. okt. 28. 17:54
 8/8 A kérdező kommentje:
és mindez úgy zajlik, hogy nem élek otthon...
2012. okt. 28. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!