Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érhetem el szüleimnél...

Hogyan érhetem el szüleimnél hogy el engedjenek egy koncertre?

Figyelt kérdés
Lesz egy koncert pár nap mulva ahol a két kedvenc együttesem lép fel de anyám egy diktátor és nem enged el mert "túl fiatal vagyok" igaz hogy 13 éves vagyok de rengeteg visszajelzés alapján mind szellemileg mind fizikailag sokkal idősebbnek vélnek az emberek de anyám hajthatatlan. Hogyan érhetném el, hogy elengedjen?

2012. okt. 29. 22:20
 1/8 anonim válasza:

-Anya elengedsz koncertre?:)

-nem!

-a fenébe pedig màr 20 fiuval beszéltem meg hogy véresre dugjon ès igy heroint is fölöslegesen vettem, most komolyan szerinted mi lesz ott?

( vagy menj vissza építökockázni)

Hát igen szivás hogy most ment a tv-be a taken...

2012. okt. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg apukádat, hogy kísérjen el.
2012. okt. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Pfff második látszik hogy nem vagy fiatal.
2012. okt. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok.


A 20 életévemmel tényleg baromi öreg vagyok. :-)

Azért mertem ezt javasolni, mert nekem nem "ciki" apummal menni koncertre. Idén is voltam vele több koncerten, fesztiválon.

Sőt, 13 évesen is elmentem vele koncertre. ÉRDEKELT a koncert, és számomra az volt a lényeg, hogy ott lehetek, az pedig hidegen hagyott, hogy kivel vagyok.



Kérdező, ha a szüleiddel nem akarsz menni, vagy nem akarnak elkísérni, akkor idősebb testvér, nagybácsi, unokatestvér?

Mondjuk attól is függ, hogy milyen helyen és milyen koncert lesz. Ha szabadtéri és délután van, akkor tényleg elengedhetnének egyedül is, de este nem lenne biztonságos.

2012. okt. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

17 éves lány vagyok, és szerintem sem ciki szülővel menni koncertre. Kövezzetek meg, de én apukámmal tudok a legjobbat bulizni egy koncerten. Iszogatunk mértékkel, jól érezzük magunkat, hülyéskedünk. :) És még új embereket is megismerünk. Illetve biztonságban tart a tudat, hogyha baj van, megvéd (sajnos volt már rá példa egy pogo közben, mellettem verekedett össze két csupaizom srác, ő ráncigált ki a tömegből). :)

Tehát szerintem menj valamelyik szülőddel. Úgy csak belemennek.

2012. okt. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én biztos öregnek számítok a 28 évemmel, de szerintem is az lenne a legjobb, ha apukad elkísérne. Minket is anno el szokott kísérni ( van egy húgom) és ha megkértük, akkor nem is állt közvetlen mellettünk, de tudtuk hogy ott van, ha gond lenne. Én annak is mindig örültem, mikor a discoba hoztak vittek a szüleim és nem kellett sötétben egyedül hazabóklásznom.
2012. okt. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A debreceni lovardába lesz, nem durva hely rengeteg velem egy koru lesz. Az elsőnek pedig üzenném hogy fiu vagyok de 187cm 87kg és ennek jelentős része izom mellesleg mmara járok jó pár éve ugyhogy biztos megerőszakolnak 20an igazad van.
2012. okt. 31. 09:58
 8/8 anonim válasza:
Azt hogy megeröszakolnak 20-an szarkazmusként irtam , hogy tuti nem lesz semmi bajod
2012. okt. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!